Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой знае нещо за усилвателите VHT


preIbanez

Recommended Posts

...това е някаква нова и непозната за мен марка усилватели за които ми се ще да знам повече...някой има ли впечатления от марката...знам че UNEARTH свирят на такива...официалния сайт е www.vhtamp.com ...иначе търся инфо от чисто любопитство...не съм се засилил да си купувам...понеже вече съм открил персоналната си истина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нова марката.За пръв път разбрах за нея от гиъра на Стив Вай.Той тогава рекламираше този звяр.Ще разровя в каталога да дам някви подробности.Знам,4е е култов амп и винаги съм ме4тал за такъв,но цената...Абе с две думи репа4 е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vht са хендмейд ампове на американеца Steve Fryette[изобщо не съм го 4увал].Иизвестни музиканти свирили с тях са Steve Vai,Metallica,Ugli Kid Joe,Dweezil Zappa,John Christ[Danzig],Dean Deleo[stone Temple Pilots] и т.н.Питбул серията е най известна и разпространена,но не знам доколко те интересуват техни4еските характеристи от сорта 100w,4xEL88 крайно стъпало и т.н.Може би някой ще изрови линк с демотест,ще бъде доста интересно за вси4ки. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е,за жалост са зверски скъпи и може би затова в нашите земи не се славят с голяма популярност :( От това което съм 4ел и слушал аз ги нареждам заедно със Солдано,Меса,Бугнър,Ривера и още 2,3[без Бугнъра другите съм ги тествал]

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Богнер се произнася/пише. Тествал съм Питбул - много яка машина. И в интерес на истината е по-евтин от Богнер. Много яка машина с много опции и яка резачка. Не знам на какво да го оприлича, ама представи си по-як, по-надут и по-мазен Маршал JCM800 (Marshall on steroids, както е лафа на английски) :) Много здрав разби'йш ли :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10х за поправката,не съм англоговорящ :( А цените не съм ги сравнявал пък и инфото ми е доста старо.

Сподели кой Питбул си тествал,защото аз имам тук едни описания на глави,кубета,крайни стъпала[имам предвид ултра лийд и не знам си още какво] и ми е доста интересно кое как е що е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Head, G-100 Ultralead в 4х12" VHT cab :) В магазина в Прага имаше преди всичко акустични инструменти и медни духови - тва беше единствения усилвател за ел.китара и некви PRS-и се мотаеха наоколо (най-вече SE серията на Тремонти беше излязла таман - първата от СЕ сериите ако се не лъжа) - та разтресохме цуг-тромбоните :( \m/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Един приятел скоро си купи VHT G-100-UL Pittbull

 

ето как изглежда - http://www.guitarcenter.com/item/expandedi...T/434949jpg.jpg

 

а ето и малко повече информация и цена - http://www.guitarcenter.com/VHT-G-100-UL-P...400-i1145331.gc

 

Доколкото знам с търсене се намират - неговият дойде от И-бей, но не знам колко пари даде. Знам, че звучи супер яко - направо избива зъби. За да съм по-обективен ще кажа, че моя човек има и Mesa Dual Recto но свири напоследък повече с VHT-то. Абе сериозна работа ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.