Jump to content
Българският форум за музиканти

Кавъри на бат Xero :)


XeRo

Recommended Posts

Мойте кавъри :rocker:

 

Всичко, което запиша или по-точно имам време да запиша го слагам в профила си :D

Моля поне да си кажете мнението, защото ми е интересно кой какво мисли :yahoo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си, бе! ;)

Аз чух само 2, но мисля да изкажа градивна критика:

- пусни си бекинг, а не самата песен;

- научи по-добре текста;

- запиши аудиото през самия микрофон, смеси го с МР3 бекинга и го сложи върху видеото (а не директно от уеб камерката, както ми се струва, че си направил).

 

Успех ти желая!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич нашата банда остана без вокал ,а като слушам в стилово отношение ще има точка на пресичане . Само дето сме от Варна . Ако имаш път насам пиши

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си, бе! :rockon:

Аз чух само 2, но мисля да изкажа градивна критика:

- пусни си бекинг, а не самата песен;

- научи по-добре текста;

- запиши аудиото през самия микрофон, смеси го с МР3 бекинга и го сложи върху видеото (а не директно от уеб камерката, както ми се струва, че си направил).

 

Успех ти желая!!!

Мерси за критиката :) За учене на текста не е проблем, за последната точка за смесването си прав, още хора са ми го казвали, но проблема е че доста играчка ми става, а пея по доста и нема да ми стигнат нервите да го преправям всичко :coolp:)) апък и саунд картата ми е доста стара и всичко звучи ужастно :/

 

Пич нашата банда остана без вокал ,а като слушам в стилово отношение ще има точка на пресичане . Само дето сме от Варна . Ако имаш път насам пиши

Ноември месец ми се очертава да имам път натам, може да се уговорим нещо :P даже едно друго момче, което е вокал учи вмомента във варна и пее страхотно, проблема е че си има банда от доста време :/ иначе можеше да ви пратя него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич нашата банда остана без вокал ,а като слушам в стилово отношение ще има точка на пресичане . Само дето сме от Варна . Ако имаш път насам пиши

Ноември месец ми се очертава да имам път натам, може да се уговорим нещо ;) даже едно друго момче, което е вокал учи вмомента във варна и пее страхотно, проблема е че си има банда от доста време :/ иначе можеше да ви пратя него.

 

Как се казва , може да го познавам . Групата му коя е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Violentory се казва бандата, той се казва Димитър :) Ако не си ги чувал скоро ще ги чуеш ;) Очертава се скоро да се видят от доста хора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.