Jump to content
Българският форум за музиканти

Заплащане за свирене в клуб


Recommended Posts

ok и тва ще стане ама и аз изкиазвах ли4ното си мнение а алооо е на4ин на изразяване такая ми подействаха нещата, които бяхте изписали по темата :violin:

Е за това говоря.Кое кога ще стане.Кой си ти и от чие име говориш?Представи се на хората и бъди пич.Или просто си убиваш времето в нета и сме много смели инкогнито

Ако клуба ти е наистина небеизвестен какъв ти е проблема да си кажеш болката открито,без да се криеш зад псевдоним?Много бих искал да ми отговориш ALLAN.

Че не разбрах какви надници ти плащаш.Сподели с хората.Убеден съм че много хора следят с интерес развитието на тази тема

Редактирано от tsetso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 258
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аха,например аз :read:  :hello:

Ето още един човек в моя подкрепа.При това деистващ музикант и определено човек на който са ясни много неща в нашия бизнес

Редактирано от tsetso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С няколко думи стегнато и ка4ествено свирене вместо sick and tired в крайна сметка смятам, 4е е абсурдно в 21 век да говорим за некво заработване на пари кви са тея надници тва да не е сртроежжжжжжж.

Нещо ми се губи смисъла на т'ва изречение...

 

И освен т'ва ТИ! как предлагаш да се определят хонорарите (в случая хонорар = нандница)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С няколко думи стегнато и ка4ествено свирене вместо sick and tired в крайна сметка смятам, 4е е абсурдно в 21 век да говорим за некво заработване на пари кви са тея надници тва да не е сртроежжжжжжж.

Нещо ми се губи смисъла на т'ва изречение...

 

И освен т'ва ТИ! как предлагаш да се определят хонорарите (в случая хонорар = нандница)

не!той точно това казва,че не трябва да се определя като надница и защо трябва да се свири с нежелание 5 СЕРИИ,като така или иначе хавата избива на кръчмария.като имаш вторска музика,като свириш в клуб,хорати идват да свлушат авторкста ти музика,а не кавъри...абе всеки да си го тълкува както иска.

май цецо от алиби ги тълкува като надница.за това и го избазиках!50 лв= на 10лв на серия!!!ебати и смеха!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надница ми звучи като наденица- 5 броя = 50лв. Ами що някой неми подържи суджука за 100 лв на час. Тука стана грубо. FUCK .

Що няма тука свестен punk,trash,dead клуб вееееееееееееееее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае саааамо да уточня че се вика deaTH :read: ,а що не отвори,що,ми щото ше фалира :) ,щото ще има само своя си специфична аудитория,която рано или късно се изчерпва финансово,поне в България,а "случайните посетители" от които всъщност зависи такава голяма част от приходите на повечето заведения ще клонят към 0...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:godbless: e bati tuk e stanalo interesno az bqhg malko zaet 3 dena a puk to kwo se slu4ilo tsetso se e obidil nesto

Slushai kvo uvajaemi gospodine az ne sum vleznal v toq forum da si merrq pi6kata s tebe s kluba za koito rabotish ili s koito i da e za kvoto i da bilo i mai izliza 4e az sum si izkazal mnenieto a ti si 4oveka koito se interesuva za honorara-nadnicata - nadenicata / po4asowata rabota ili kvoto i da bilo,.

И няма да ти кажа колко плащам щото това не е твоя работа, а моя ли4на уговорка със всяка група и за щастие за сега върви добре.

А за да се успокоиш за кво си говорим искам да ти кажа, 4е има много групи, които ти най-верояртно си канил доста 4есто, щото ти излизат еfffтино, които да ми дават по 50 лв. няма да свирят щото няма смисъл (Тва не е кораб)

Най-жалкото е , 4е голяма 4аст от бандите, които свирят навън ако си бяха тук и свиреха "НЕ КВОТО ВЪРВИ ПОВТАРЯМ ВЪРВИ ИЛИ СЕ ХАР4И ИЛИ ТАМ НЕКВИ закони", А К'ВОТО ИМ СЕ СВИРИ - ИЗОБЩО СЕГА НЯМАШЕ ДА СИ ГОВОРИМ ЗА ТЕЗИ НЕЩА!!!!!!

Не си мисли, 4е се правя на много отворен ама май излиза, 4е ти си с грешната представа за това как трябва да се правят уговорките по клубовете и защо!?

А колкото до пънка :P рока и вси4ко останало там за което говорите - те ще надживеят вси4ки безумни глупости, които продължават да се свирят по клубовете от банди, които мислят като теб, и които пре4ат на нещата да запо4нат да стават както трябва (така наре4ените клубни банди) или КАВЪР БАНДИ ЛИ ДЕ ДА ЗНАМ КВО ДА НАПИША ДЕТО ПО4ВАТ ДА СЕ МЪ4АТ ДА ИЗМИСЛЯТ НЯКВО ПАР4Е НА БЪЛГАРСКИ(КОМЕРСИАЛНО) И АКО МОЙЕ ДАВ ГИ ПУСНАТ ПО ПЕДЕРАДИО (един приятел нари4а така БГрадио) и евентуално виждаш ли вместо 50 да вземат 60 лв. :read:

:P аре дано да не се сърдиш пак на моето ли4но мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай,но нямаше да е зле да си формулираш малко по-смислено поста.

Не се обиждай,просто искам да разбера каква ти е идеята за нещата,но не успях(може пък в мен да е проблема :think: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли, това е тема на безгранични спорове... Истината е, че 90% от хората в България слушат чалга, това е! Но може би ако повече хора обединят усилия това ще се промени, затова вместо да се карате и да спорите, дайте да поработим върху пропагандирането на идеите ни :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе според мене трябва да свириш независимо колко ти дават и да свириш за публиката а не за себе си.Ако ще и един човек да има и да не ти дадат пари трябва да свириш докрай а не да кажеш не става не е за мене тва.

Аз на морето лятото си изкарвам по 5 кинта на час което не е кой знае колко ама за да преживяваш сам е достатъчно пък и се намират приятели става веселото

тъй че :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: до пбъркване<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ама идва един момент, в който свиренето за без пари не те устройва финансово...

.... и тогава е време да се замислиш дали самото ти свирене не е причина да не взимаш пари,или пък дали това което свириш е причината да не вземеш никакви пари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.