Jump to content
Българският форум за музиканти

Deep Purple - Keep On Moving


Dilian Nedev

Recommended Posts

Тези от вас , които харесват тази песен и са търси нещо като бейкинг трак , гитарпро файл или дори миди , знаят , че няма такова нещо в целия х'интернет . Доста странно . Играх си цял ден с барабани , хамънд и други . Написах си един миди файл . Озвучих го с малко VST , записах китари и бас , солото на хамънда също и ето нА! - имам си кавър . Приятно слушане :

Линк към песента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нещо не чувам баса. Да не е зарад мойте колонки, не знам. Така се чува само клавир в началото и тупани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нещо не чувам баса. Да не е зарад мойте колонки, не знам. Така се чува само клавир в началото и тупани.

 

При мен и на мониторите , и на хай-фи-то , и на пауът колоните звучи даже с много бас в началото . Като го слушах единия път на мониторите орязах до 30Hz и може да съм засегнал нещо . Но при мен звучи добре :happy: А кажете нещо за самото изпълнение , звука е поправим , ама китариста/пианиста/басиста трудно се ремонтират :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Хареса ми само солото на органа/не е много "хамонд"/.Иначе е някакъв метал далече от настроението на парчето,което много харесвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

^ E какво му е на парчето нали е кавър що трябва да е като оригинала?

Редактирано от Mark Avrelii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е готино!

Браво! Играчката си е струвала!

На мен ми харесва - к'во като е малко по-твърдо/металско...

Ето - вече и интернетя си има Keep on Movin'

:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК - ще се опитам! :metalist::greenball:

Редактирано от Chrysalid
Нарушение на правилото за цитиране на предходен коментар!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Много ме изкефи инструменталът! Днес ми остана свободно време и се позанимавах да направя вокал. :thumbs_up:

 

Ето го същия бекинг с Voice Over:

 

Deep Purple - Keep On Moving

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе, unicorn!

Голямо пънене е тая песен, с тия си-та, но си се справил много добре!

 

Сега - проблемите :whistle: (на къде без тях):

- Липсва ми верб на вокалите - сухи са без него.

- Защо цялото парче е в унисон? Ако не чуваш гласовете, мога да помогна.

 

EDIT: Ей, родих една гениална идея - що не опитаме да го направим заедно, като оригинала?!

Coverdale/Hughes

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе, unicorn!

Голямо пънене е тая песен, с тия си-та, но си се справил много добре!

 

Сега - проблемите ;) (на къде без тях):

- Липсва ми верб на вокалите - сухи са без него.

- Защо цялото парче е в унисон? Ако не чуваш гласовете, мога да помогна.

 

EDIT: Ей, родих една гениална идея - що не опитаме да го направим заедно, като оригинала?!

Coverdale/Hughes

 

Ивчо, общо взето за нищо не става тоя вокал дето направих. ;) Нито го изпях както трябва, нито го смесих както трябва, ама пусто време - все не остава! Lord Of Darkness ми писа и се разбрахме да го направя наново и да му пратя вокала той да го миксне. Но с твоето предложение нещата стават още по-интересни. :P

 

Как да направим? Кой глас ти се пее? Как ще са куплетите? И в крайна сметка кой ще миксне хавата?

 

Мен ми се върти нещо от сорта на: ти да изпееш единия глас, пращаш, аз слагам другия и ти или Lord of Darkness да го микснете подобаващо. How about that?

 

П.С. Защо си останал с впечатлението, че цялото парче е в унисон?! Куплетите например са си на един глас, но сигурно заради ехото звучат по-гнусно... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:punk_guitar: Суууупер !!!

Аз лично бих ги микснал с удоволствие , само ги запишете на 48KHz / 16Bit , че да не стават фалове ;)

Аз пък защо не знам че в оригинала пеят двамата :P Мислех че е само Хюз . Иначе браво за идеята ! Ще се радвам да видя развитие ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.