Jump to content
Българският форум за музиканти

Лампови Ампове в БГ


Black Bird

Recommended Posts

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Налби, не помня :headbang:

 

synchu, и аз не съм спомням точно цената; prestige беше, естествено (за тази цена...) ;)

Редактирано от Steve_Vai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами по-добре им пиши email, за да се разберете, аз така бях направил, но работата не стана :headbang:

Редактирано от fracture
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми доколкото ти знам вкуса, Налбантов, тамън си за Carvin :headbang: И не само легасито - много модели има, дето да те заинтригуват. А и няма да ти излезе скъпо от xxxx. Имаше каталог за такива неща там, последния път като ходих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми доколкото ти знам вкуса, Налбантов, тамън си за Carvin :) И не само легасито - много модели има, дето да те заинтригуват. А и няма да ти излезе скъпо от xxxx. Имаше каталог за такива неща там, последния път като ходих.

бреее :(

Я кажете как да разбера цени.........И какви китари могат да внесат...... ;);):pray::pray::pray::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nalbantov, за поръчка от чужбина - страшно е.

Много грешен лефф се троши бадева в полза на държавата - нали трябва да лапат чорбаджиите...

Ти много правилно предположи - и за царя ще ти искат някой зелен стотак под формата на "данъци"

В Обединеното кралство ДДС-то е 6-7%, ако не се лъжа. При нас е 20%, щот сме готини ;)

За лампови ампове не мога да дам акъл - доскоро свирех с Вермона :headbang:

Гледам, че търсиш да си купиш Джем, та се сетих попитам: с каква китара си в момента? Разглеждах сайта ти и имаше една, дето я направих на Ibanez RG 250. Такава ли е или съм с грешка?

Аз в момента продавам Ibanez RG 250 DX, демек Deluxe, малко по-гефска от обикновеното RG 250 - в mint condition, разбирай чисто нова.

Ако знаеш мераклии, пращай ги насам. :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Nalbantov, за поръчка от чужбина - страшно е.

Много грешен лефф се троши бадева в полза на държавата - нали трябва да лапат чорбаджиите...

Ти много правилно предположи - и за царя ще ти искат някой зелен стотак под формата на "данъци"

В Обединеното кралство ДДС-то е 6-7%, ако не се лъжа. При нас е 20%, щот сме готини ;)

За лампови ампове не мога да дам акъл - доскоро свирех с Вермона :headbang:

Гледам, че търсиш да си купиш Джем, та се сетих попитам: с каква китара си в момента? Разглеждах сайта ти и имаше една, дето я направих на Ibanez RG 250. Такава ли е или съм с грешка?

Аз в момента продавам Ibanez RG 250 DX, демек Deluxe, малко по-гефска от обикновеното RG 250 - в mint condition, разбирай чисто нова.

Ако знаеш мераклии, пращай ги насам.  :hello:

моята е РГ450 произвеждана само 5 месеца с гриф на 550

с димарзио EVO адаптер маде ин япония на 14 години :pray: a aaa и с Про Едж тремоло

 

ако някой иска твоята окс :pray: нп

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми доколкото ти знам вкуса, Налбантов, тамън си за Carvin :headbang: И не само легасито - много модели има, дето да те заинтригуват. А и няма да ти излезе скъпо от xxxx. Имаше каталог за такива неща там, последния път като ходих.

В сряда на място имаше Legacy head и MTS3200, които мога да се чуят...

(рядко срещано у нас)

И верно цените са им едни от нормалните в Европа (с Щатите сравнение не може да се прави....защото и цените и в другите Европейски страни са доста по-високи от тези в Щатите)

 

@Nalbantov...ми звънни им един телефон на Райзинга де тва според мен е най-лесния вариант за цените...и най-бързия....аз най-рано понеделник/вторник ще мога да намина...че съм потрошил нейде телефона...

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nalbantov, Брато ето ти телефона на магазина на xxxx - 986-08-81

там видях Карвин Легаси глава + бокс 4 по 12 и още едно лампово комбо но не му знам името.

А относно Ибанец Джем, не знам да се внася изобщо у нас. Може би трябва да се поръча от Икономов от Благоевград.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Peavey питай Гема мюзик, те ги внасят в момента. Ще ти дам телефон ако искаш, пусни един ПМ (имам само мобилен, сега си местят магазина, затова така :headbang: )

 

Във Фактор има лампов Randall, не знам модел и цена, ако искаш - питаш: 02/946 30 57.

 

Единственият начин държавата да не ти отреже главата при внос е да ти го донесе човек т.е. пратката да не пътува като колет. Тогава единственото за което може да се наложи да се бръкнеш би било свръхбагаж (ако комбото + багажа на преносителя надхвърлят някакъв лимит), което пак не е малка сума, май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз съм басист. Малкото оперативна памет дето я имам и е свободна ми трябва за друго ( ми-ми-ми-ми, ла-ла-ла-ла, си-си-си-си и т.н.)

:green:

Редактирано от разбойник
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.