Jump to content
Българският форум за музиканти

кои от колко време е пред инструмента?


Old_Shetarhand

От колко време свирите?  

81 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

От 1985-6; но е много вярно, че астрономическите годинки файда нямат, ако си бездарник, фанфарон или регулярен мързел; аз се чудя в коя графа да се пиша, ма ше ви светна, когато ударя кьоравото... Ма и тогава някой ще каже: мерка се у форума, голяма мъгла.

Първото, което научих, беше някво латино със свободни струни; сега си мажа душата с АББА в пънк-редакция... Вдебиляване с годините :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 44
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Започнах преди около 7 години - класическа китара. После... Абе, доста дълъг период на нищпправене и несериозно отношение към инструмента. Всъщност сериозно се занимавам с електрическата китара от някъде 2 годинки. :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 15 години вече,откакто брат ми ме 3апали по китарата докато дрљнкаше на неговата 3орница китара(40лв. по ониа пари).

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 15 години вече,откакто брат ми ме 3апали по китарата докато дрљнкаше на неговата 3орница китара(40лв. по ониа пари).

 

Владо

Култов инструмент. Баща ми има такава ;) за 20 години откак се познавам с нея все още свири.....иначе "не свиря, само зяпам тук" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирих активно (в група) от 1990 до края на 2001. След това имах 2 г. пауза, почти бях зарязал свиренето. От година насам пак се запалих и си накупих гиър. От скоро свиря с нова група в Лондон (Impergium). Времето ще покаже колко насериозно.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз свиря от почти 9 години, но преди свирех на класическа китара 5 години сериозно и от 3 вече по сериозно на електрическа китара :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

//офф:)

трее да е "кой от колко време е ЗАД инструмента"

пред инструмента е лесно...

ама зад него е по-интересно:)

а ВЪВ как ти звучи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ВЪВ как ти звучи

 

Ми к'во да ти кажа... ти с пианото си лесен - сваляш долния капак, сгъваш се надве и се мушкаш вътре. Ми тези с китарите какво да кажат :)

 

Аз пък още от първи клас съм се хванал с това пиано (седмично: 2 учебни часа + сума ти още вкъщи), пък с обоя - същото, ама от четвърти клас. Сега съм на 23; просто ме мързи да ги смятам :) Ама ако махна паузите на не-свирене, сигурно това време ще спадне поне с една трета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее, ми аз съм много дърт маи! ;)

Направо ме е срам да кажа от колко години свиря.

Започнах на 4 и половина с пиано-сигурно още са ми текли сополите по клавишите !В четвърти клас почнах да свиря на кларинет,като м/у временно не съм спирал с пианото.

На китара свиря има няма 21 години без прекъсване.

Нарочно не споменавам години,защото няма такива цифри на клавиатурата,а и нямам вече живи съученици!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее, ми аз съм много дърт маи! :happy:

Направо ме е срам да кажа от колко години свиря.

Започнах на 4 и половина с пиано-сигурно още са ми текли сополите по клавишите !В четвърти клас почнах да свиря на кларинет,като м/у временно не съм спирал с пианото.

На китара свиря има няма 21 години без прекъсване.

Нарочно не споменавам години,защото няма такива цифри на клавиатурата,а и нямам вече живи съученици!!! :D

Има, има ;)

 

И аз от 16 години вече се тормозя със струните, хардуера и прочие :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

До , ре , ми , сол , фа ..... хмм пак ги обърках :P

Свиря от около 9 години тоест 5 години на първа струна и още 4 на последна!

ама наскоро ми казаха че имало други струни .... даже ме заведоха до един магазин и там си купих. От половин година свиря на цели 6 струни хора !!!! очаквам поздравления :) Поне съм много добър на една струна повярвайте ми !!!!! :) :violin:

 

Попринцип свиря на Ситра и на Лютня ама китарата има по малко струни и ми се стори удобна :P

Редактирано от DaftFunk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.