Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Solo Presenting!


Recommended Posts

със ефтин Zoom в ефтин комп:-)

 

:jazzband::punkband::metalist::headbang::virtuoz::band2: с един френд записваме кавър на тая песен и реших да постна моя вариант на соло....тва е просто една от импровизацийките :band1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 231
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

a баса как е записван??? мн добре звучи, макар аз да не разбирам от бас много ме кефи като слушател

Да, гайдите не са смесени още както съм го замислил. Гайдите са свирени и истински (взети са от едно народно парче).

Баса е рисуван от мен по МИДИ, то реално е една нота само, просто исках да видя как ще се вмести в микса, понеже имам много бас семпли (на Спектрасоникс). Всичко беше един тест да видя кое как влиза в микса.

Барабаните които са там са лупове, имам огромна колекция от про лупове за барабани. Но не се сещам кои тоично ползвах в тоя микс.

А китарата - директно в лаптопа с Меса Триаксис.

Преди бях смесил този откъс и всъщност е било ужасно. Скоро си взех нови про студио слушалки за смесване АКГ К271. Като чух какви ги бях смесил - се уплаших. Сега е доста по добре си мисля...

при какви условия мога да презапиша семплите на барабаните от теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех, моето не е точно за представяне,но се оказа че имам едни неща записани наского с демонстративна цел.

Та значи <<Тук>> имам 4 кратки откъса записани с Ibanez RG7321 -> Line 6 PODxtLive

- Track 23 Treadplate е със симулация на Mesa (Ритъм и соло "чекии")

- Track 24 J-800 - Marshall(някакво жалко подобие на Master of Puppets)

- Track 25 Tweed B-Man - Fender( нямам идея какво съм искал да изсвиря ;) )

- Track 26 Lunatic - Line 6 (ритъм с много баси на 7ма струна!)

 

На практика това са последните "чекии" с китарката преди да поеме на път към новия си собственик.Дано той поне свири нещо по-свястно с нея...'щото ще чуета аз какви глупости правя само ;) Заносвам хубавия гиър само :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...при какви условия мога да презапиша семплите на барабаните от теб...

Нека първо се прибера в БГ, пък е измислим не6то :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...при какви условия мога да презапиша семплите на барабаните от теб...

Нека първо се прибера в БГ, пък е измислим не6то :(

:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

С риск да бъда нападнат жестоко от някои форумци поствам еднo миниатюрно видео (23 сек) където правя разни жалки опити да се приличам на шредър! :virtuoz: Принципно не свиря така, бързите пасажи не са ми любими това е просто едно видео записано за басиста, което реших да постна и тук.

Извинявам се за качеството и батисаните слухови апарати!

 

СОЛЦЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да бъда нападнат жестоко от някои форумци поствам еднo миниатюрно видео (23 сек) където правя разни жалки опити да се приличам на шредър! :virtuoz: Принципно не свиря така, бързите пасажи не са ми любими това е просто едно видео записано за басиста, което реших да постна и тук.

Извинявам се за качеството и батисаните слухови апарати!

 

СОЛЦЕ

брееее ти си бил голяма мелачка :headbang: браво!!! направо се депресирах колко съм изостанал със свиренето :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да бъда нападнат жестоко от някои форумци поствам еднo миниатюрно видео (23 сек) където правя разни жалки опити да се приличам на шредър! :D Принципно не свиря така, бързите пасажи не са ми любими това е просто едно видео записано за басиста, което реших да постна и тук.

Извинявам се за качеството и батисаните слухови апарати!

 

СОЛЦЕ

брееее ти си бил голяма мелачка :) браво!!! направо се депресирах колко съм изостанал със свиренето :unsure:

Скоростта се докарва все някога, важното е идеи да има! :think: Благодаря за коментара все пак, оценявам го! :metalist::headbang::virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да бъда нападнат жестоко от някои форумци поствам еднo миниатюрно видео (23 сек) където правя разни жалки опити да се приличам на шредър! ;) Принципно не свиря така, бързите пасажи не са ми любими това е просто едно видео записано за басиста, което реших да постна и тук.

Извинявам се за качеството и батисаните слухови апарати!

 

СОЛЦЕ

Браво :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето че и аз се престраших да пусна нещо... Свиря от няма и 2 години, не съм виртуоз, но влагам в музиката цялата си душа... Дано ви хареса, съжелявам за гадния микс и допуснатите грешки... http://dark-gtr.hit.bg/newsolo.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.