Jump to content
Българският форум за музиканти

Впечатления от евтин(но добър микрофон)


Huk40

Recommended Posts

Днес си купих FIRST FA-3063.Не очаквано добър се оказа микрофона за скромната си цена от 15лв.Добър е на високите честоти,жужене няма,а най-хубавото е че има антена и ресиивър и може да става безжичен!В комплекта са вкючени гаранционна карта,антена,приемник,кабел и 2бр батерии.Както казах звука е повече от приличен!

Редактирано от Huk40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си купих FIRST FA-3063.Не очаквано добър се оказа микрофона за скромната си цена от 15лв.Добър е на високите честоти,жужене няма,а най-хубавото е че има антена и ресиивър и може да става безжичен!В комплекта са вкючени гаранционна карта,антена,приемник,кабел и 2бр батерии.Както казах звука е повече от приличен!

алоооооооооооооооооооооо,

модераторите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Трая си..."Гледам" и вярвам на "ушите" си...

 

@Huk40 - Пусни някой семпъл - че няма как иначе, за да ти повярва който и да е трябва ръка да види, око да пипне. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човека най добродушно да сподели мнение а вие кви реакциии .....

 

то и аз си взех един такъв тайвански мирофон преди годнина някъде пак с предавател/приенни и бачка. Аз го купих разарди кабела май или заради някоя друга част (не помня точно коя беше) което само тя струваше колкото целия микрофон.

за 15 кинта при всяко пускане се кефя че бачака .. доста рядко се сещам за него ама като се сетя винаги го пускам - направо е поразително как за 15 кинта може да си купиш микророфн, че и с предавател, че и да бачка на всичкото отгоре

 

за звука .. хмм ми не съм се заслушвал - мене че бачака ми стига ... ехехехе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Аз за пияници дето им се пее съм приготвила един Стагг от 30 лв. Ти ме би по цена бе колега! Само един съвет от мене- не пей с тоя микрофон. Нищо, че не жужи. Или си пей, ама само вкъщи. Или ако пееш навънка с него някъде не го пиши във форума. Просто колегиален съвет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Аз за пияници дето им се пее съм приготвила един Стагг от 30 лв. Ти ме би по цена бе колега! Само един съвет от мене- не пей с тоя микрофон. Нищо, че не жужи. Или си пей, ама само вкъщи. Или ако пееш навънка с него някъде не го пиши във форума. Просто колегиален съвет.

 

И аз имам някакъв "Stagg", който се мотае в къщи. Един добър приятел ми го подари от сърце. Харесвам си го, защото ми е първия "по-истински" ако мога така да се изразя микрофон. Сравнен примерно с "Beringher" e доста по-приятен като звучене. Е, разбира се не можем да го сравняваме със Shure...

А и още нещо- гнусничко е да пееш на чужди микрофони...особено обществените по репетиционните. Винаги смърдят така, че гласът ти не смее да излезе от гърлото и гледа да се върне обратно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.