Jump to content
Българският форум за музиканти

Китарни говорители


Recommended Posts

  • Отговори 41
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

E, че Vintage 30 ако не е свестен говорител 99% от най-добрите професионалисти по студията не знаят какво правят :) (за твърда музика говоря)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навит съм на Vintage 30, но сега ми е доста слаб бюджета поради куп проекти, които май и за година напред ще си останат недовършени. Но спор няма - тоя говорител си е най :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в дълбока заблуда сте за цените на говорителите celestion в форс-а...днеска си земах един tube 10 за 58 лв. а имаше и некви hot 100 за 118 а прехваления ви vintage 30 беше към 190.а кво ше кажете за един rocket 50 от 69 лв,че мисля и от тях да си зема за моя амп?

 

190 лева вече е друго нещо. А тия rocket 50, tube 10 и други подобни по-добре стойте настрана от тях, освен в краен случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

190 лева вече е друго нещо. А тия rocket 50, tube 10 и други подобни по-добре стойте настрана от тях, освен в краен случай.

 

 

rocket 50 не е ли G12L50 защото мисля че е той - заслужава си изцяло хартиена мембрана - vintage sound

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rocket 50 не е ли G12L50 защото мисля че е той ...

 

G12L50 стават, но все пак са далеч от истината.

 

Все пак някой няма ли да даде телефони за връзка с този магазин в София?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xxxx

София

ул.Княз Борис 117

02/9800830

 

Това го извадих от нета, но мисля че е вярно. (сверих го на няколко места) :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xxxx

София

ул.Княз Борис 117

02/9800830

 

Това го извадих от нета, но мисля че е вярно. (сверих го на няколко места) :)

 

 

Благодаря. Актуалната информация е Vintage 30 - 193 лв., G12T75 - 158лв. Цените са много добри, не се притеснявайте да купувате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина - аз кихнах 300 кинтавъра за един кирлив Vintage 30 от Thomann и го чаках цял месец. Евала на xxxx тогава! ;) Ще си купя още 3 при първа възможност. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената наистина е супер, но все пак мисля, че е по-изгодно да си купих цял кабинет с в30ки. Framus Dragon e по-добре от наблъскан с в30 Беринджър, а цената е горе долу същата. Другия вариант е harley benton, но не от Томан, защото ако не се лъжа искат сума ти кинти за транспорт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казал, но пак повтарям - в момента в ЮК има Celestion Vintage 30 за 35 лири. Вярно - тежи яко и шипинга няма да е малко, но си е вариант... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казал, но пак повтарям - в момента в ЮК има Celestion Vintage 30 за 35 лири. Вярно - тежи яко и шипинга няма да е малко, но си е вариант... :)

 

По-конкретно къде /кой сайт/ са тия цени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помня, обаче трябва да го имам в къщи в хистори-то. Ще погледна и ще пиша, че снощи забравих. :P

 

нетърпеливите чакаме пред компа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.