Jump to content
Българският форум за музиканти

Купувам - Продавам


Recommended Posts

А раздел "Бартер"? Звучи ми логично.

 

Тоест:

 

"Купувам"

"Продавам"

"Бартер"

"Други" - за разни обяви като например предлагане/търсене под наем на нещо, предлагане/търсене на някакви услуги и т.н., всичко, за което не се сещаме в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен по-смислено ми се вижда разделение по инструменти! Така или иначе не чета обяви за барабани, защо да ми се врат в очите. Съответно барабанистите едва ли ще им дреме, ако си продавам китарата(простаци :hysterical::greenangel: )

Иначе повечето обяви ще бъдат в Продавам (поне с такова впечатление съм останал) и няма да има голяма разлика.

А това "Бартер", "полу-Бартер", "Супер Далавера" и прочие според мен са глупости :hysterical: (не се обиждайте, ама... :hysterical: ) Избираш си до кое е по-близко и го пускаш в Купувам или в Продавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По инструменти пак не става. Някои продават цели комплекти/ригове/смесено. Пак се стига до лимита брой обяви на седмица... Или не съм прав? :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E по 1 тема на седмица във всеки раздел. Къв е проблема? А и не са много хората, които пускат обява "Продавам соло барабанче, бас, адаптер от китара, клавиши за пиано, лък от цигулка и дръжка за микрофон" :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така, идеята ми беше да е разделено на инструменти, така всеки ще си търси каквото му трябва :slap: Това далеч по- би улеснило Борсата отколкото разделение на "Купувам" и "Продавам" :tomato:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Обаче веднага ми изниква вьпрос -

по колко обяви на седмица ще имаме право

Тони, отвори си накрая един оказион. че само с по една обява на седмица си за никъде ... майтапя се разбира се :hooray:

 

Понеже се мотам доста и по немски форум за музиканти мога да ви кажа как е направено примерно тук:

http://musiker-board.de/vb/

 

Има основна категория Купува-Продава, в нея има Китари, Бас, Барабани, Keys, DJ ...и тн. Всяка от тия категории имат под категории Търси / Предлага

 

Другата техгническа възможност е да има под категории Търси и Предлага и там да се подредят под категориите за Китари, Бас и тн ...

 

А може да има форуми за Китара, Бас, Кеys и тн ... и в тях да са смесени търси/предлага като се съветва всеки да пише в заглавието най-отпред примерно [ТЪРСИ] или [ПРЕДЛАГА]

 

еми това са възможностите, за друга не се сещам. Изберете си една или го оставете както си е ... мене лично ми е все едно

 

Относно правилото колко често да се пуска една обява - еми то ако се разделят нещата на подкатегории тогава в доста от тях обявите с по няколко седмици ще бъдат на 1ва страница и няма да има нужда от нова обява всяка седмица . Значи това за 1 седмица бих поредложил само за разделите където за 1 седмица обявате се измести на 2ра или 3та страница ... ако не, чака докато се измести.

 

Поздрави

Алекс

Редактирано от vhcs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Айде честито. Аз оставам песимист относно до кога ще му издържат нервите на Мефисто да ви чисти обявите ама айде ;)

Дано новите категории да се използват по предназначение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито. Аз оставам песимист относно до кога ще му издържат нервите на Мефисто да ви чисти обявите ама айде ;)

Дано новите категории да се използват по предназначение!

аре на бас че ако не спрете основния форум на купува продава никой няма да пише в подфорумите търси/предлага ... или поне ще са наистина малка част от потребителите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно,помислено е и за това - ще работи до края на седмицата.После като ми остане повече свободно време ще го анонсирам и "официално". :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе направено, сега остава да има доза съпричастност и хората да започнат да пишат в правилните раздели :) Идеята е перфектна и сега лично на мен ми е по-лесно да ровичкам в секциите, които конкретно ме интересуват.

Преместването на темите по разделите отне 4 часа и не беше лесно да се организира. Моля ако някой от вас забележи някоя погрешно преместена тема в неправилния раздел да ми драсен едно ЛС. Просто докато преместим цялата информация, лично аз така се бъгнах, че може да съм метнал някоя тема в грешен раздел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е ПЕРФЕКТНО!

И освен, че по-лесно се браузва няма нужда да пишеш "Продавам..." или "Купувам..." в заглавието на темата - разделът го казва!

 

МНОГО добра работа на екипа! Хвала на такъви модератори! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.