Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко барабаниста/ки сме във форума


Recommended Posts

Здравейте колеги аз се зова Ники,свиря от 10 години с променлив успех и честота.Пет годинки свирех като самороден талант следващите пет при преподаватели.Кофтито е че лесно се отвявам по други работи.Към по-младите-не позволявайте и на вас да се случва а налагайте здраво и редовно,за простотия винаги има време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 101
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте и от мен,

казвам се Виктор (но съм също толкова безизвестен и като Щайгата)и ве4е близо 9 години правя това :greenangel: с надеждата,4е някой ден ще мога да кажа за себе си, 4е успявам да правя това :drummer:

Вси4ки барабанисти ,които познавам ,принципно са пи4аги а съдейки по постовете и на колегите тук във форума, явно принципално барабанистите са си готини хора(може би това е при4ината винаги да обираме най-готините мацки след гигове :coolp: )

Много се изкефих докато 4етях представянията на вси4ки, и Ви пожелавам да постигнете малко над максимума на вашите амбиции ,за по-малко от минимум времето необходимо за това.

 

:rockon: и :cheers2:

 

 

пп: не е задължително да запо4неш от рано:

но предполагам,4е помага ;) !
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Боби, знаят ме като Турбото също :lol:

Очевидно аз свиря от най-малко време: 5 месеца. Занимавам се и с софтурна разработка и уеб дизайн.

На 16 съм и уча в математическата гимназия в Казанлък с профил информатика.

Имам си едни амати-та дето много си ги обичам голяма са ми радост :bravo:

Не са кой знае какво, каса с кардан том флор том соло фус камбанка краш и райд, но пък на столчето пише "Амати" :pray:

 

Ами то това е общо взето, уча се на бас и улуктрическа китара също. Сбъркан рокер, ще купувам мотор като имам години за книжка засега само чуждите да не приберат моя :hysterical:

 

Рок он

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

барабанистите са си готини хора(може би това е при4ината винаги да обираме най-готините мацки след гигове :bravo: )

 

 

:pray: И аз съм на същото мнение :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.Аз съм Юлиян,викат ми JOSS.Свиря на барабани от 12 години.Скоро се върнах от Щатите и си донесох нов PEARL-Masters PREMIUM.Да харесвам Пърл .Свиря основно Грайндкор,Горграйнд и Детметъл.Използвам доста Бластбийтове.Виждам че имам и адаш във форума.Свиря в LYMPHATIC LEWKEMYA,SAUERKRAUT(haha),REAUTOPSY,TOXAEMIA(RIP).Не мисля че има някой във форума който слуша и свири като мен(говоря в стилово отношение).

Наздраве на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви се представя и аз освен :icon_shithappens:

 

Казвам се Алекс, на 22 години съм и май-май започвам късно да се занимавам с барабани - свиря едва от година. Въпреки това, барабаните ми доставят много забавление и мисля, че ще продължа да се упражнявам. Харесвам всякаква музика - гледам да не се ограничавам в стилове, но не слушам чалга. Нищо против, просто не ми харесва. Много харесвам глем рок, както и блек метъл, ну уейв, фънк, определен хип-хоп, мога да изреждам още...Надявам се (макар и виртуално) да се запозная с мои колеги и да дискутираме всичко, свързано с най-древния инструмент :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че има някой във форума който слуша и свири като мен(говоря в стилово отношение).

Наздраве на всички.

 

E и от каде си толкова сигурен тук има бая барабанисти :hysterical: наздраве и от мен ! :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че има някой във форума който слуша и свири като мен(говоря в стилово отношение).

 

 

Хммм...да вземеш да си подлътиш приказките с някое-друго видео?

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че има някой във форума който слуша и свири като мен(говоря в стилово отношение).

 

 

Хммм...да вземеш да си подлътиш приказките с някое-друго видео?

Поздрави

 

Aбe кво да си подплатявам бе.Не съм казал 4е свиря най-добре.Просто не мисла 4е има хора тук свире6ти ГОРГРАЙНД или ГРАЙНДКОР. Пи4а с пика на ХЕЙТ ИТЪРНЪЛ се доближава най-много в стилово отно6ение-Наздр. БРО.

А като имам видео с добро ка4ество на звука,първо на теб 6те го пратя хлапе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hail, аз съм Георги. От габрово, на 16 години съм - лапе (185см 85кила). От 3 години създавам гаден шум върхо едно сетче. Права го с такъв кеф че даже си мисля че прилича на нещо. Предимно свиря Хеви Метъл, на заден план може да свиря и малко Хеви метъл, ама рядко. Трудно е да се каже че свиря.

През лятото свиря с група, казва се Tragedy (ше се закопаем сами с тва име :hysterical: )

 

Любимата ми група е Меноуър, а пък любим барабанист ми е Скот Кълъмбъс, че кой друг.

 

Нов съм във форума, пуснах си нет вчера, тва е първия сайт който отворих :hysterical:

 

Поздрав на сички останали и наздраве :hysterical:

 

 

P.S. Не пия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте!!!

Аз съм Вели и съм на 15. една година съм ходила на уроци и от няколко месеца свиря с едни приятели. Слушам Nirvana, Foo Fighters, Green day, Red Hot Chili Peppers, Axel Rudi Pell, DIO, Iron Maiden, Whitesnske, Rainbow, The Doors... общо взето "манджа рок" :)

Редактирано от rock_alternative
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоллл, т'ва съм аз. Пича с пика! :)

Гор грайнд не, ама grind core malko i много death metal!!!

Пращай да се дивя и да се кефя, че съм ди оунли! :)))

:metalist:;):greenangel::hysterical::hysterical::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че има някой във форума който слуша и свири като мен(говоря в стилово отношение).

 

 

Хммм...да вземеш да си подлътиш приказките с някое-друго видео?

Поздрави

 

Aбe кво да си подплатявам бе.Не съм казал 4е свиря най-добре.Просто не мисла 4е има хора тук свире6ти ГОРГРАЙНД или ГРАЙНДКОР. Пи4а с пика на ХЕЙТ ИТЪРНЪЛ се доближава най-много в стилово отно6ение-Наздр. БРО.

А като имам видео с добро ка4ество на звука,първо на теб 6те го пратя хлапе.

 

Здрасти и от мен! Слушам много малко екстремна музика (Hate Eternal, малко Behemoth и т.н.) и въпреки, че двойната каса ми взима повечето време, от времето за упражнения, не си падам мн мн да свиря бластове... поне на този етап. :) Иначе Derek Roddy е култ за мен. :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрадравейте

от Харманли съм и се занимавам с тъпани от горе долу 4 години

свиря много групи и даже си имах група до скоро FALL FROM HEAVEN ако някой слуша радио Стара Загора може би знае за нас защото две седмици бяхме на първо място (може и повече от две защото не съм слушал от няколко седмици) в класация "черната овца" за което съм много горд въпреки че песните ни вече не ми харесват

любими барабанисти нямам защото всички които свирят по добре от мен са ми любими :hysterical:

ами незнам какво друго да кажа за това няма да ви занимавам с глупости

ей това ми е skype-a ако някой реши да ми пише (незнам защо някой ще иска :hysterical: ) drum4oo

Редактирано от BODOM4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Опа колеги как е :drummer: Аз съм Венци на 16 от София. Занимавам се от близо 3 месеца но даскала казва че напредвам бързо :) Тфа е !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.