Jump to content
Българският форум за музиканти

Дефектно ЕМУ 0404


MDMACORP

Recommended Posts

Здравейте.Днес си купих от Алмар www.almar.bg ему 0404.Като се опитах да го сложа в псай слота видях че платката неможе да влезе докрай.Тествах я на още 4 пц-та и там не влезна.Случвало ли ви се е нещо подоБно ? :)

Редактирано от MDMACORP
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж една се опъваше, но я напъхах докрай, мамицата й!!! :hysterical:

 

Това беше от любимата ми рубрика "Неуместна шега". Ходи я връщай ако наистина има проблем. А и да няма пак върви - по-добре да се застраховаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я върна при всички положения, но ми направи впечетление недрожелюбния отговор по телефона когато им казах че картата не влиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я върна при всички положения, но ми направи впечетление недрожелюбния отговор по телефона когато им казах че картата не влиза.

 

 

Това не трябва да те бърка изобщо.

Ти си даваш парите и искаш, това за което си платил.

Ако съм аз и при това положение на нещата да ми държат тон, отивам там и ги правя на маймуни.

Те вместо да се извинят и да се заинтересуват, се правят на комсомолски секретари.

А тояга де...!

Понякога някои карти се запъват наистина и се нуждаят от внимателно, но по-здраво натискане.

Ако обаче наистина има нещо нередно, връщай я смело и не позволявай да ти държат тон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека ти я сложат на техен ПЦ, ако там стане, виж как и защо. Напъват повече или какво. Доста често ми се случва да ги нежа прекално много и да стърчат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я има ли хора които пазаруват от там? Ми те са много зле чакахме 6 месеца да докарат една карта егати.Направо им я връщай да ти дават нова аман от търгаши в тая държава и понеже той е единствения вносител си прави каквото иска, Не става само с пари Г-н Марков трябва и акъл!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.