Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко струва тва.


aiako

Recommended Posts

http://mail31.abv.bg/app/servlet/bg.abv.ma...Cp1251&ac=s

http://mail31.abv.bg/app/servlet/bg.abv.ma...Cp1251&ac=s

Заслужава ли си да дам 30 кинта за тази китара или не?Кажете колко горе до си заслужава да дам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дал си линк към инбокса на собствентата си поща в АБВ.

Няма как да видим снимките, освен, ако не си решил да споделиш с нас логина и паролата си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дал си линк към инбокса на собствентата си поща в АБВ.

Няма как да видим снимките, освен, ако не си решил да споделиш с нас логина и паролата си.

Опа еи сега щи го оправя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм сигурен , но ако все още има фабрика в Казанлък и тя има музей може и да се заинтересуват от китарата .... а иначе с оглед на състоянието и особено с оглед на добре позното качество на изработка на акустични китари от преди 30-35 години мисля че трудно може да се сложи цена на това нещо .... просто щото едва ли става за квото и да било , особено на фона на съвремените акустични китари които дори и правени в Китай пак са на светлини години напред а цените им са повече от ниски . Цеко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цените на тези реликви не мога да кажа нищо, но мога да изчисля, че ще отидат минимум още 20 лева за ремонта на такава китара (ако си решил да я вземаш и после да си я ремонтираш).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам подобна и да ти кажа китарката си е жив ташак :) . 30 кинта за тая китарка не си струва,освен ако не е с чисто нови хубави струни.Ако я спазариш с нови струни за 30 лв горе-долу става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам подобна и да ти кажа китарката си е жив ташак :D . 30 кинта за тая китарка не си струва,освен ако не е с чисто нови хубави струни.Ако я спазариш с нови струни за 30 лв горе-долу става.

 

Съгласен, но я спазари с нови поставени струни, защото някои стари китари просто едва се държат и една смяна на струните води до пълен колапс. Аз лично съм дрънкал на една такава, дрънкал, понеже да се свири е трудно:blush: , дори стои в стенния ми шкаф все още. Смених старите и но хубави(личеше си че са готини) струни и сложих прости български от 6 лв и просто те не се спогодиха с подвижното магаренце...така и не успях 6та струна да я накарам да си стои в улейчето на магаренцето...иначе китарката е Кремона, привлича с единичния кътаут, с малкия гриф, особено като нямах електрическа доста и се кефих на тази китарка....но звука и е мн гаден...Конкретно тази китара която ти предлагат просто трябва да се провери колко е запазена...може пък и да си свири добре, което ме съмнява, но знае ли човек...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен за 30 лева можеш да направиш много други полезни и приятни неща(разбирай биричка,хапване и тн.)За мен цената на китарата е 0 лева в този и вид,а с нови струни-колкото струват самите струни минус 25% за амортизация(защото вече са навити)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.