Jump to content
Българският форум за музиканти

Препоръчайте ми китара


interman

Recommended Posts

Търся електрическа китара, цена някъде 500-700лв. Досега не съм свирил. Като форма искам нещо подобно на тази: http://www.ibanez.co.jp/eg_l_page_2007.php...&COLOR=CL01

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разходи ли се по магазините?Има продавачи-консултанти.Поговори с тях,някои са търпеливи и компетентни.Когато си изградиш някаква обща представа-питай по-конкретно:punk_guitar:

Иначе колкото хора-толкова различни акъли....

А изобщо занимаваш ли се с музика?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами досега съм свирил на пиано, но не много сериозно.

Реших да си взема акустична като за начало, с мен ще дойде братовчед ми, който с занимава от доста време с китара и ще ми помогне да си избера :hysterical:

 

Спазвайте правилата за цитат на предишно мнение, моля! Всички разбираме за какво точно се отнася кометара Ви! IgniteAll

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да ти кажа едва ли ще намериш АКУСТИЧНА китара с такава форма. Второ - моя съвет е: вземи си за първо време някоя евтина и по-нисък клас китара докато се научиш и практически и теоритически. По нататък си вземи китара и за 5000лв ако щеш.

Все пак това си е лично мое мнение. Успех с покупката! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E за формата съм сигурен, че такава няма да намеря ;)

Реших първо да се науча с акустична пък после, като надобрея да си взема някоя хубава електрическа :punk_guitar:

 

Спазвайте правилата за цитат на предишно мнение, моля! Всички разбираме за какво точно се отнася кометара Ви! IgniteAll

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почистих темата от огромния офтопик, който сами си надробихме за пореден път. Хайде да се върнем на темата и да препоръчаме китара на човека, с която ще има полза от съвета ни :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тази много ми харесва: http://www.ibanez.com/acoustic/guitar.aspx?m=TCY10TBS

Само че не вярвам да е мн евтина ;)

 

Може да дръннеш на Икономов да питаш предлагат ли изобщо и на какви цени. Ако навън е на 190 долара, сигурно и тук ще ти влезе в бюджета - стига да можеш да я намериш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Сега разгледах и не останах много очарован от цената:

 

TCY10/TBS

Transparent Blau Sunburst

 

Кат. номер - EL 510 430

Цена - 598 лв

 

В тоя е-магазин поне е толкова. Може някъде да я има за по-малко :metalist:

И тъй като това ми е първата китара, не мисля да се охарчвам толкова (все пак е акустична) ;)

ПС: В Икономов проверих и черната версия беше 460лв. а TCM50VBS е 507лв.

То по-добре от чужбина да си купя...

Редактирано от interman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.