Jump to content
Българският форум за музиканти

Нямам думи..


Recommended Posts

http://www.deanguitars.com/dean_winter_07/...ig_enlarged.htm

След като видях това (снимката) прекарах 10 минути в гледане тип "Ибаах мааму....".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Абе хора не вярвам в официален сайт да сложат ебафка. http://www.deanguitars.com/electrics.htm

Китарата е Michael Angelo Batio Signature така че цената със сигурност си я бива.

Очуден съм че не ви харесва .... :greenangel:

Редактирано от Talic_Zealot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Очуден съм че не ви харесва

 

Ми...И на мен не ми хваща окото :curse:

Но, нали знаеш - на вкус и на цвет :curse:

Наздраве :greenangel:

Редактирано от ivp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
мен ми харесва китарката, точно по мой вкус е. ОБАЧЕ... да си сложиш инпут-джака на такова место е просто НЕПРОСТИМО!!!! :yes:

 

Защо да е непростимо? По-скоро е рационално, и без това почти всеки прекарва кабела през колана, по този начин поне кабела няма да се огъва, ами направо ще си минава отгоре зад колана (жака е output btw). Нещо съм и се намислил на тая китарка от известно време...

Редактирано от racerx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

манияшка е

направо я купувам

а за жака - идеята е взета директно от Айбаниз Ес серията...

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имах кинтите си я купувам!!! Пък дремеме ми на шмайзера, на кой му се струва кич и на кой не!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
мен ми харесва китарката, точно по мой вкус е. ОБАЧЕ... да си сложиш инпут-джака на такова место е просто НЕПРОСТИМО!!!! :surprise:

 

Защо да е непростимо? По-скоро е рационално, и без това почти всеки прекарва кабела през колана, по този начин поне кабела няма да се огъва, ами направо ще си минава отгоре зад колана (жака е output btw). Нещо съм и се намислил на тая китарка от известно време...

под непростимо разбирай личен вкус. аз лично предпочитам джака да е на страничната част, особено ако китарата има някакъв готин пейнт на лицевата страна, но както казах - мое предпочитание. иначе че е рационално съм съгласен (и с това че е аутпут :D ), но не всичко рационално е хубаво (пак имо).

 

:thumbs_up:

Редактирано от stanbog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.