Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
greenwood

Лиляно Моме + I will survive (Gloria Gaynor) (китара, лупър))

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By velit
      Едно кратко соло от мен, което много обичам  

• By ognian
      Здравейте, имам въпрос за свирене на китара - постановка с лява ръка.
      Става въпрос за 9 годишно дете. Той е левичар - и в момента има интерес към класическа китара и учи основните акорди. Но хваща китарата като за дясна ръка. Пробвал е и обратната постановка (за лява ръка ) но поне за сега - казва, че не му е удобно така. 
      Въпроса ми е: Трябва ли в последствие да започне обучението си по китара с постановка за лява ръка?
      Благодаря!
    • By wiseppman
      В този материал има много истини. И ми направиха впечатление изреченията: "Защо през 70-те и 80-те години и най-добрите музиканти са използвали традиционните усилватели и кабинети? Защото не са имали друга опция! Тогава не е имали истинско HiFi."

• By hegemarth
      Здравейте! От известно време имам нова  Harley Benton Less Paul с активни адаптери. 
      Не свирих близо месец на нея и онзи ден я включвам и се започна едно ужасно пращене на чист канал.
      Не е от кубето, не е от кабели, защото като включа другата ми китара (пасивна), няма проблем.
      Някакви идеи от какво може да е и как вероятно да го оправя?

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.