Jump to content
Българският форум за музиканти

Al Dimeola John Mclaughlin Paco Delucia


kolio_k

Recommended Posts

Тази тема от изкочи от криптата. Съжалявам, но и аз ги нямам вече тези парчета, или поне не мога да ги намеря.

Виж това

 

http://www.esnips.com/doc/5a314e20-eaff-4e...5d1e/kokofrevo2

 

в същия дух е само че е записвано на репетиция

 

Колегата свири на Фламенко китара ( с пръсти), а аз на класическа с перо

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Уникално...свирите като 1! Kpaq e MHOTO MAHuA[|]Ku! :girl_witch:

Ти китарата в дясно ли си?

...и кое е парчето?

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, радвам се че ти харесва,да аз съм тази в дясно ( по рехави я саунд, с повечето високи), а парчето се казваше май Frevo razgyado (Не помня как се пише)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема от изкочи от криптата. Съжалявам, но и аз ги нямам вече тези парчета, или поне не мога да ги намеря.

Виж това

 

http://www.esnips.com/doc/5a314e20-eaff-4e...5d1e/kokofrevo2

 

в същия дух е само че е записвано на репетиция

 

Колегата свири на Фламенко китара ( с пръсти), а аз на класическа с перо

 

 

 

Малее, зашеметяващо! :ph34r:

 

Аз едвам се съсредоточавам да проумея парчето, пък не знам каква дарба трябва да имаш, за да го изсвириш! Евала! :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те го парчето: http://www.youtube.com/watch?v=husfoc09_TY (Ама е без интрото, при Кольо и колега тази част започва на 47-мата секунда.)

Аз за първи път съм го чула в албума на тримцата Friday Night in San Francisco и не само че го помня, а и си признавам, че тоа концерт и голяма част от акустичната дискография на Ал Ди Меола съм ги слушала "до разпарчетосване"...

 

Кольо, това парче май го беше постнал и в друга тема, ама аз и тука нещо написвам. Китарата в десния канал е... по-чиста като изпълнение (при все че тонът на другата повече ми харесва, не си падам много по "изцъклени" високи). Не съм предубедена за свирнята, обаче - на твоя колега има някои фрази дето са му малко "предъвкани". На унисоните и двугласите сте бетон, обаче. На финала - също!

Страшно е парчето, не ми се връзвай! Класа! :godbless::greenangel::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината съм напълно съгласен с теб (както и колегата би бил). Цялата работа е в това, че той е класически китарист (беше ми учител в академията по класическа китара) и за него да импровизира е нещо ново и необичайно, така, че има още какво да се желае, както и от мен, разбира се. Но като за първи опит му се отдава супер, според мен

 

Иначе, що се отнася до саунда и на мен неговия ми харесва повече, но това е нормално по две причини. Първо човека вади убийствен саунд с пръсти, докато аз свиря с перо и второ моята китара е елктро акустична Такамине, а неговата доста скъп Рамирец и при озвучаване с микрофони, разликата е ушевадна :greenangel: .

 

Много ти благодаря за градивния коментар, също и на Полифон за слушането и похвалите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старите неща не съм ги слушал ,ама и това ми отнесе ушите.Страхотно!И китарките си звучат много хубаво и така се различават по-добре.Иначе е доста трудно да постигнете синхрон с различни техики (с перце и с пръсти)ама сте го постигнали.Браво! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.