Jump to content
Българският форум за музиканти

Al Dimeola John Mclaughlin Paco Delucia


kolio_k

Recommended Posts

Напоследък участвах в едно акусстично китарно трио,в което свирехме парчета от Friday night in San Francisco.Тази вечер имах малко време и записах едно от любимите ми парчета сам в къщи с наслагване.

 

az-po-3

 

Записа не е много стока(ама и не съм си играл много де),но се чува прилично.Приятно слушане и дано ви хареса(има бая разминавки,ама на бързо е така

 

п.п.Парчто е специален поздрав за Диката.Преди 10/11 години яко джемихме на него в Профсъюзния дом в Пловдив.Голям шред падаше :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пако, Джон и Ал са ми любимото трио...обожавам да си пускам тяхната музика когато релаксирам...Кольо мерси за приятната изненада - изсвирването е брилянтно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах..... че гот ми стана....... :recourse: .....върна ме в годините. S брат ми много копахме техните парчета

 

Радост за ухото е твоя вариант ЕВАЛА :thumbup::whistle::yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно много ви благодаря на всички за суперлативите и отделеното време.Много се радвам че ви харесва,защото за мен не е типично много много да свиря на кухарка.Ето още едно парче,но този път дуо и на живо от клуб.Аз съм с найлоновите струни(второто соло,доколкото може да се каже че в това парче има отделни сола).

 

Кольо и Марк

 

Синхрона е доста далеч от перфектен,но пък е забавно.По скоро джем отколкото твърд аранжимент

 

п.п.Има някакво гадно пукане в записа :thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това второто е много добро :bravo::bravo::bravo:

Наистина забавно :D , същевременно виртуозно :greenball::thumbdown:

то се чува че и публиката там бая се е радвала :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ефенди!!!Ашкулсун!!!!!Чок Гюзел Ефенди!!!

Страшно!!!Дето се вика това което ти мое си напраиш никой не мое ти го напрай :bravo:

 

Едит: Е ся ко напрайш и "Медитерениън Сънденс" Еваля.....Оти това ми е любимото просто... :greenball:

 

Батко страшен си.....От форума сте ми 5тима нейде Любимците!!!наред с Налбантов,Токата,ДетхдЗоне,.....Ааааа и Спутлайд Кид нооо ясно!!!Е това сте за мене китаристите у Форума.....СТРАШНИ СТЕ ДЕЕЕБА!!!Ех начи Оти нема некой да ви посчупи ръцете да мое ви понастигнем Останалите...... :thumbdown::rocker:

Редактирано от Old_Shetarhand
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това последното не трябваше да го пускаш:greenball: Поставих кротко китарата на стойката и мисля доста длго да се понаслаждавам колко добре стои там. :thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това последното не трябваше да го пускаш:bravo: Поставих кротко китарата на стойката и мисля доста длго да се понаслаждавам колко добре стои там. :rocker:

:thumbdown: И на мойта така понякога я гледам как стои на стойката и й викам: "Кът не мойш да свириш ко ми стърчиш" :greenball:

 

kolio_k голям си :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.