Jump to content
Българският форум за музиканти

Импровизацията


spotlight_kid

Recommended Posts

Хендерсон - кажи откъде да ги дръпна тези уроци, много ми е интересно

за другото си прав - всичко е мисъл, а не пръстовки, и те са важни, но са на второ място

 

Спотлайт - то си зависи и кво свириш, според стила са различни и знанията, които трябва да имаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 94
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Спотлайт - то си зависи и кво свириш, според стила са различни и знанията, които трябва да имаш

така е Пешев то аз предимно на блусарии и рокчета си импровизирам...не знам как бих се справил с некое джаз парче..там може би наистина тряа да си учил джаз китара...също така не бих могъл да импровизирам и върху нещо фолклорно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааааааа виж фолкрното е бая зор. докато ти тръгне фразата на неравноделно е много мъка. аз съм много бос там. свиря няколко неравноделни ама солата са ми с еднакви ритмични фигури. дори и в 3/4 съм ограничен, за 5/4 също, а 7/8 9/8 и нагоре не говорим <_>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз сам ги гледал на видео от един приятел! Иначе в winMX съм ги намирал но се свалят много трудно и бавно! www.winmx.com - това е като Kazaa, ама сигорно го знаете :)

А уроците са супер полезни! Бих казал революционни :green: :green: :idea: <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Soundgarden - Dusty

Тва определено се озорих ... пробвайте го. Като говорим за неравноделни гадости си струва да се чуе поне. Повярвайте ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.