Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Frontman 15 R


spotlight_kid

Recommended Posts

  • 3 years later...
  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако не дървиш да е ново с цената, аз имам ново кубе Fender Frontman 15 R и мога да ти го продам за 150 лева. Ако се интересуваш, пиши ми на мейла или ми се обади 0883 305400, nel_ka84@mail.bg

 

Кви парици е това чудо дето смяташ да си го зимаш :wacko:

Ами 210 лева струва ето от тук мисля да го взема:

http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=158204

има модел който е без реверб и е с окло 30-ина лева по ефтин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Берингер засипаха пазара с доста боклуци!!!не само кубета, а и пустове,колони!Това са ниски и евтини серии апаратури,които лесно подлъгват стиснатия собственик на заведение да си ги закупи!И кубетата са доста зле!на парво слушане може да стават,но в общия саунд нещата звучат доста различно eusa_think.gif

 

Не съм съгласен с теб.Аз съм с Behringer GMX 212 и съм много доволен.Има процесор с 99 пресета,а освен това можеш да си създаваш и свои.2 по 50 вата.Звукът е много добър.Става за Blues,Rock,но най съм изненадан,че е идиален за Trash,Death Metal и др. по-твърди стилове.Според мен Behringer GMX 212 е един от най-добрите усилватели на Behringer.Цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

чак ми става смешно като гледам теми от преди 3-4 години - всички хвалят евтините скуаяри, фендер кубета и естествено великият В-амп, както и конкуренцията му диджипръц-РП :hysterical:

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами преди 3-4 години нещата бяха доста по-различни и хората имаха доста по-малко пари, а цените на музикалните инструменти и апаратура са си номинално все същите. Тогава бяха малко хората, които имаха собствени кубета дори, били те и 15-20 вата... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Знам че тая тема е стара но не ми се правише нова и затова ще си позволя да попитам тука:

Може ли да ми предложите хубав практис амп да кажем 15 вата че ако е повече няма да мога да се възползвам от него заради побъркани съседи.Та гледам за нещо което да има хубав чист канал и във всъщото време хубав овердрив нещо като маршал mg15dfx та отворен съм за предложения

 

 

 

п.п. ако модераторите смятат че този пост не е за тука д аго истрият :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.