Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

в приложения файл съм използвал california amp и след това съм сменил wсички възможни комбинации на mic i mod. Демото пускам по молба

на sw1tched. Ето и линка: http://www.balkandji.com/stuff/samp.mp3

не обръщайте внимание на свиренето, двамата със сина ми сме го свирили, така че е нормално да има глупости :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той синът ти освен по-голяма пишка, вече е почнал и по-добре от теб да свири. Какво да се прави, естествен подбор. Вече си за пенсия. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bobalan мерси, че си направи труда. Дам, звучи подобно на Behringer-а ми, чиято схема предполагам е базирана на този преамп и TM10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

All bow down to the Nikifen !!

Получих си комбото със сменен предусилвател 10х to the fen.

Ето как звучи без абсолютно никаква обработка, записано с микрофонче от слушалки. Дрънкам някакви произволни рифове колкото да го чуете. Аз лично съм доста доволен от резултата.

 

LINK

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники - евала на майка ти, ашколсун на татко ти! ! !Генийче да пръкнат - явно са се постарали хората :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никифена съкс. Сега китариста ми пак в е пълно бойно снаражение и ще трябва да го търпя... лошоо (иначе саунда май е як ама с тоя микрофон честно ти казвам нищо не се чува).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники - евала на майка ти, ашколсун на татко ти! ! !Генийче да пръкнат - явно са се постарали хората ;)

ашколсун и ха мерсим за топлите думи с които ме разчуства навсякъде ;)

 

.... нещо в мене трепна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми комбото ми издържа целия саундчек и концерт и звучеше доста по-яко от fender-а за 1000лв на китариста на другата група - bobalan може да потвърди :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

потвърждавам. Единствения проблем беше, че кутията му е малка. Иначе ако го включиш на 2х12 или 4х12 ще стане ужасно отмъстително :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.