Jump to content
Българският форум за музиканти

Tech 21 30w. Amp


One_Voice

Recommended Posts

някой да е имал сбльськ с това чудо или подобен амп на теч 21 че нешто ме е зарибило това 30 ватовото ето и линк My Webpage+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

има ли такива в Бьлгария ? и каде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм имал сблъсък с миналогодишната версия на ей това на Behringer. Не само подобно, но направо щедро окрадено - същите характеристики без reverb. Същите 3 амп симулации, 3 симулации на говорители и 3 степенен драйв - clean, high-gain и hot.

 

За цената си вади поразителен звук. Наистина. B)

 

Вграденият драйв е добър, но с един отделен дист отвън за по-тежки неща е перфектно.

 

Чакам да пуснат по-големия му брат GM 212 на поразителната цена от ... 500лв??? Дали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тек 21 са много яки буквално. В БГ нийде не съм виждал. Берингер е абсолютно копие, като качеството обаче няма нищо общо с Тек 21. Берингер след определено ниво крайнот стъпало (един чип) почва да клипва брутално и се чуват прекъсвания и неприятни бумове ....тъпа работа...B) Иначе саунда на Берингера е доста добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маи това чудо само ще го гледам, и няма да го чуя на живо :godbless:

Освен ако не си го закупиш от чужбина, мдам.

 

А Берингера всъщност пука само когато му се увеличи баса прекалено много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, добичето се задавя от многото бас. При мен по-скоро не толкова пука чипът на крайното стъпало, колкото кубето се тресе и се опитва да се разпадне на съставните си части. ;) Ама тва е като направя volume-a на 8 от 10, а рядко се случва да е на повече от 6. ;)

 

Тва е може би от вградения драйв, защото с външен дист не прави такива мизерии. :think: Знам ли. А можеше да направят и прословутия DI Out използваем, не само да го пишат тук и там. Но от такава евтиния не може да се очаква повече, аз съм доволен - не може с трици маймуни да се л0вят.

 

Иначе тоя Tech 21 верно звучи много хубаво (на записите от сайта). Но не знам наживо дали ще е точно така. Имай си 1 наум. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не е наложително да го взимам де ама ми направи впечатление и изкам да о чуя и ако харесам саунда може да посабера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм слушал дистера GT 2 на Тек 21 (на практика предусилвателната част на това комбо) и мога да кажа само добри думи за него. Доста гъвкав като бленди, не маже дори при много як драйв. Даже за бас звучи зверски (симулация на Ампег някаква), което беше и основната причина да си купя Tech 21 Sansamp Bass Driver DI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно може с кредитна карта да се поръча предполагам евентуално може би. един френд си поръча така един кетнер. иначе тек 21..........няма какво да говорим :) не е берингер за 100 лв :P едва ли ще пращи така като берингера кат му дадеш доман ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

имам 3 а.с. и съм доволен - за халтури е ок. не бих го ползвал за нищо повече.

като драйв за кубе не ме кефи много - усилвателя си оцветява, но все пак може да се попадне и на нещо нтересно.

все пак симулацията си е симулация. Става бързо, лесно и гадно :ph34r:точно като за бг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.