Jump to content
Българският форум за музиканти

Вижте какъв 6 струнен бас за 350 лв


serengeti

Recommended Posts

С доставка,ала-бала, става към 350,че сигурно и повече. Интересното, че освен този 6 струнен има 5 струнен и 4 струнен бас на почти (148 евро за 4 и 158 за 5) същата цена. Аз лично не бих си взел такова животно без да го пробвам. Предвид факта,че най-евтините 4 струнни у нас са по 320 лв., а най-евтините 5 по около 500, нямам представа какво качество ще предлагат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм предубеден. Не се подлъгвай по броя струни, това ще е грешка. Може и да е със 7, но да е от калпав материал, който да си даде нужните дефекти много скоро и да имаш една скъпо закупена талпа от талашит, внесена от чужбина. По-добре гледай нещо по-различно като ценови клас и като марка. Колкото и да е странно марката определя качеството, поне според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото виждам формата на тая тояжка мнооого ми прилича на Фактор Ню лайн .....даже мога да кажа 4е е абсолютно същия.....те у БГ беха по 400 кинта 6 струнните.....звука не беше лош но лично на мен не ми беше удобен....абе според мен си заслужава.....все пак са 6 струни ....ако си купи човек такъв няма да сбърка НО това не е бас за цял живот....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Harley Benton" е "придворно-домашна" марка на thomann.de;продуктите са изрботвани в Югоизточна Азия,разбираемо, и още по-разбираемо с какви материали,за да са на подобни цени в Европа. Всеки може сам да си направи съответните изводи. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този бас е точно копие на "Factor new line", иначе според мен за тези пари си вземи 4-струнен, тоя кво като е 6 ,ако звучи като летва,а сигурно така ще звучи , и със 20 струни да е , кво от тва ;) Освен това кой знае каква е активната електроника...някой път е по добре без нея,ако е зле, а тази може би ще е парчета :greenball: Не знам , тва е мое лично мнение.Ще е глупаво да го купиш без да си го пробвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако питате мен тва горе-долу си заслужава да се вземе само заради това,че е с 6 струни.Като гледам материалите от които е направено .. ми не са лоши.Дори да не звучи добре като му се сменят адаптрите и електрониката пак ще излезе по-евтино от най-евтиния 6-стр. бас /като изключим басовете на Фактор,защото за мен лично това не е марка/,който на фирмата Ямаха е около 1100Е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.