Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez Rg370dx


peerless

Recommended Posts

Аз също смятам , че проблема не е точно в самите струни. Аз свиря излючително с Ernie Ball Power Slinky (0.11-0.48) от години и никога не съм имал подобни проблеми, дори и с непретенциозни китари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А това, че си сменяш струните през година няма да го коментирам :)

Ами докато не пробваш истински струни наистина недей да го коментираш!!!

На 9-10 месеца тези Еликсир-ки бяха в по-добро състояние от твоя внесен в БГ Ernie Ball. А и като ги смених след 11-12 месеца сложих точно същите - Ernie Ball от София купени и на 3-тата седмица бяха трагични. Освен че няколко пъти падаха с толкова, че се наложи да отключвам нът-а. Айде късмет с другите струнки! :blush:

 

Много пъти коментирахме, че внесените в БГ струни нямат общо с тез, които продават навън!

Аз поне съм се убедил лично в това!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струните Elixir рулират!!! То за това ги няма по магазините в Бг, щото нямат буклучави партиди да пратят тука. :thx:

Икономов май ги внася с поръчка, ама на едни цени...

И аз имам лоши впечатления от повечето струни продавани в Бг (не мога да кажа всички защото не съм пробвал всички). Човек ако е доволен от някои от тях трябва да си вземе едни ако ще същата марка и модел от магазин отвъд граница, да пробва и тогава да опита пак с Бг едишън за да разбере какво се опитват да кажат някои съфорумци по-горе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от две години си купувам D'Addario и GHS за 7-струнката от Щатите (щото тука кога има, кога не) и сякаш наистина са в по-добро състояние, но, като се замисля, единствената по-осезаема разлика е по-бавното им ръждясване. У нас всичко има среден престой на склад/витрина 5 пъти повече от там, та хич не е за чудене защо може да се купи Ernie Ball с ръждица още от пакетчето.

 

Впрочем, за мен Earnie Ball са най-скапаните струни, като изключим куча-марките - улягат бавно, ръждясват бързо, изфалшивяват бързо, късат се по-често ... въобще, ако имат нещо хубаво, май наистина не е стигнало дотук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.