Jump to content
Българският форум за музиканти

Б-я, страната на вокалните индивидуалисти


Polyphone

Recommended Posts

Но, да сме все пак оптимисти!

за оптимизма тук, Polyphone, много добре се грижат група СЕДЕМ. снощи бях на техния гиг - великолепни са.

 

от седемте реално само барабанистът не танцува!

 

петима човека пеят:

основно има два вокала (мъж и жена),

двамата от брас-секцията се обаждат винаги, когато им е удачно

пианистът също пее (даже си имаше и солово изпълнение)

 

лелеле, колко е хубав животът... :)

 

"много съм хубав, хубав"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е, супер мерси, qbodp, че ми каза, въобще не съм ги чувал, някакъв линк с инфо за тях имаш ли!?

 

Надявам се , че не е първоаприлска шега! :rolleyes:

 

 

:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се , че не е първоаприлска шега! :rolleyes:

:rolleyes: не е шега :rolleyes:

 

има някакъв абсолютно занемарен сайт с остаряла информация тук, но аз те съветвам да следиш в programata.bg за някое следващо участие - те напоследък най-много свирят в swingin' hall. тъкмо може и да се видим, макар че аз не съм фен на суинга :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за поли- и фони, как ти се струва по-небрежен саунд с готини, насложени вокали; нещо не ми иде пример на главата, но това с АББА и Майките и Татките, плюс Стикс, е това, ама пр-рок да е... Идеята ми беше точно за кавъри в мноооого свободен вариант, с хубави вокали, ама бакграундът да е фрий, не джаз, но разчупен; иначе някакво копи, и то ... Айде, ще пусна малко от моите неща, ама по-нататък. Със здраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Тая тема като че е малко позамряла, хайде да я посъбудим :guitar:

 

 

Не е лесна работа партньорството за хора без истинско самочувствие, каквито сме повечето в България. За да има качествен дует, трябват личности. До това опира. Тъкмо тръгнат нещата и "партнерът" ти или почва да се сдухва (защото се вижда като номер 2), или го хваща манията за величие (защото е номер 1). Ти какво правиш при това положение? Като уважаващ себе си балкански субект, плюеш на всичко и продължаваш сам. Или скъсваш с музиката.

 

:think: Сериозно ме накара да е замисля, qbodp. Всичко е до народопсихология...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Ще е актуална фореБър -

добре казано-

Тъкмо тръгнат нещата и "партнерът" ти или почва да се сдухва (защото се вижда като номер 2), или го хваща манията за величие (защото е номер 1). Ти какво правиш при това положение? Като уважаващ себе си балкански субект, плюеш на всичко и продължаваш сам. Или скъсваш с музиката
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.