Jump to content
Българският форум за музиканти

Rock Jam 3


Recommended Posts

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз ше се извиня за неучастието...

Напоследък имах страшно мног бач, но не е т'ва причината.

 

Бат' Цеко. Машала'

 

 

 

Ихааа...пак се заформя яка хава....Деляне рулираш с таз тема дето си вкарал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си е на ниво ultramega много добре . А това което най ми допада е че твоя вариант заедно и тези преди това показват голямото разнообразие на идеите които всеки ражда и не на последно място тове че подхода ви е не като към джем - бичиш сола върху някаква стандартна схема - а по скоро като към типично авторско парче - мисленето е по различно има тематично изграждане развитие на идеята и т.н. а това беше една от основните ми цели като пуснах точно такъв джем . И съм доволен че сте го разбрали по тоя начин .... браво на всички досега . Надявам се че следващите ще запишат нещо и върху останалата част от джема за да се получи по цялостно звучене че ако брат Роко реши да прави пак мих да има материал . Желая успех . Цеко B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте на всички.доста яко джемче се заформи и зех че сътворих и аз нещо цък

zanev 70 как ги мислиш тия неще бре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wolfheart колега много добре се е получило - идейно и добре изсвирено пък и тона на солото ме изкефи ... е аз бих му го извадил още малко повече честотни ама това е въпрос на вкус ..... Е почна да се получава джем - браво на всички до сега . И аз врътнах нещо отгоре джема ... кратко но от сърце . Ето го http://media.putfile.com/Rock-Jam-3-Ceko . Тона не е най прекрасния в света но на този етап това мога да си позваля като гиър - процесор Беринджър . А за свиренето то ясно ... както се казва понякога желанието е повече от уменията но карай ... аз съм басист все пак . Успех на следващите . Цеко :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най после и аз да намеря малко време за запиша нещо.Ама наистина малко време имах ,затова не бъдете много критични.Поздрави на всички участници.Много кефите.Ето и моята мелодийка:http://media.putfile.com/Jem-3-Fashi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми за 3 часа толкова,че трябваше да се ходи на работа.иначе мен си ме кефи да си е дарк.

П.С. Занев с какво си правил тъпаните.

 

Усещам,че ще почнем и клипчета да си правим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей то човек малко не внимание и един тип хубави неща се получили. Ефала както се вика, машала.

Wolfheart къртиш мифки :)

 

айде и аз да го изтипосам цялото, както се вика и както си бях втълил, мда:

http://synchu.muzikant.org/Z70_RockJam3.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О йеееее пичове ... кефите ме ...... явно се забавлявате - свирите дозаписвате ..... а така ... браво . Така трябва - джемовете са за това и този май ще изпълни ролята си в пълна сила . В началото бях песимист малко щото не е много стандартен джем ама вече мога да въздъхна с облекчение . Получи се много добра работна атмосфера - записвате дозаписвате .... с други думи гледа се много по творчески на заниманието от което съм много приятно изненадан . Еваларка ви правя щото знам че това не става за половин час да напраскаш едно соло в Ла и готово . ... неее тук сте вложили много повече и сте бачкали с вдъхновение . Супер ви се кефя . Е още живея с надежда че и други ще се включат но както се казва - квото е това е . Цеко ;)

Редактирано от zanev 70
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички са записали много готини варианти.Много съм зле с времето тази и другата седмица,но ако ми остане време ще гледам иаз да се включа.Джем темата(както всички на Занев)е много свежа

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за отзивите,ама няма начин когато "конкуренцията"е на ниво.аз го записах цялото щото не вървеше иначе да съсипвам хубавия трак ,който Занев даде.е не само тва,то в тая шизофренична глава,гласове много.всеки глас иска нещо да каже.

 

see ya

 

 

чакаме още варианти,почивките после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.