Jump to content
Българският форум за музиканти

ЕВРОПРО - Европейско поп/рок общество


Recommended Posts

Няколко човека от Русе (основно членовете на рок-група Rockada) започнаха една нова инициатива. Една идея която има за цел да се опита да съживи създаването на авторска музика поне в Русе, да подпомогне младите и развиващи се групи, както и тези които сега започват да се занимават с музика.

 

Тази идея към настоящия момент има работното заглавие ЕВРОПРО (Европейско поп/рок общество).

 

Казвайки поп/рок искам да поясня че не се ограничаваме само в тази стилова граница, но основно в тази посока е акцента.

 

Става дума за едно нещо което наричаме организация. Това всъщност ще е едно ОБЩО юридическо лице, което обединено от една идея ще има по-голяма сила да иска от общината възможност за развитие. Възможно е да се търси и финансиране от европейски фондове, които в момента са по-достъпни за нас.

Проучени и изпитани са повечето механизми за това.

Знам че ще има много хора, които ще започнат да плюят идеята или да ни убеждават че няма смсисъл да се захващаме с това, че всъщност имаме някакви други подбуди и какво ли още не. За съжаление този форум е пълен с черногледи хора.

Знам само че ако един ден това нещо се случи и те ще имат поне косвена полза от него (а защо не и пряка).

Малко повече информация за това можете да намерите ТУК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
Успех ви желая. Определено Русе един от по-европейските градове у нас.

Давайте!!! И новини тук пускайте.

Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За успех във всяко начинание са необходими:

1. Воля

2. Вяра

3. Постоянство

4. Да не се надценявате

5. Работа

 

Пожелавам ви всички тези неща.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех, абе темата е от 1-ви ФЕВРУАРИ, хахах, ко се бъзнахте сега чак да подкрепяте:hysterical:

То всичко се разпърдя и вече даже се отмириса :-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е доброто намерение, и впечатлението, което оставя в нас то, а не резултата и истинските подбуди.

 

The road to Hell is paved with good intentions, както е казал Самюел Джонсън.

 

:thumbs_up::) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Днес - 11.06.2008 г - по СТАР ФМ имаше интервю с председателя, мисля, на русенската организация ЕВРОПРО - Иво Минчев - не съм сигурен и за името! Та стана ми интересно, заслушах се - говореше се за някаква инициатива, която беше запазена засега в организационна тайна ; обсъжда се броят на членовете, дори юридичеката форма на организация, също така интервюираният - може би авторът на настоящата тема - разказа накратко за основната цел на ЕВРОПРО - популяризиране на българската рок музика, авторска, русенска, обща!Звучеше ми прилично, интересно ми е няма ли някой да се изкаже и тук - в единствения форум на българските музиканти? Водещата на радиопредването цитира и сайт www.europro.org , за съжаление адресът е невалиден!

Няма ли да има повече информация?!

 

Благодаря предварително! Ще се радвам да заформим връзка с традиционно силните (особено в чопърията) русенци! :thumbs_up:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайтът бачка, но адресът е http://evropro.org/

Да, Иво Минчев се казва човекът и да - той е авторът на темата. Напоследък не се мярка много из Форума, ще му метна един месидж да прегледа темата. Сий я!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опаааа.... Ето ме и мен.

Благодаря на Baby Thomas за уместната намеса. Страницата е с V и затова не е била валидна при опит да се отвори с U.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.