Jump to content
Българският форум за музиканти

Guns N' Roses - The Godfather Theme


Recommended Posts

Търся табулатура на тази песен. Май я няма в никой таббук на Гънс. Ако ми кажете от къде да си я дръпна с бекинг трак, би било супер.

 

Оригинала на песента е в Eb, а аз свиря в Е. Това не е проблем. Ще си я транспонирам.

 

Искрено се надявам да ми помогнете. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами темичката е наистина елементарна и съм сигурен, че ако поработиш ще я хванеш без проблем. Освен това "ваденето" по слух е изключително полезно за развитието :)

 

Това по-долу е Powertab файл. Ако нямаш ПауърТаб софтуера можеш да си го изтеглиш абсолютно безплатно - има линк на сайта:

http://www.powertabs.net/tablature.php?id=6186

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я имам на гитар про,даже си я разпечатах за да я уча ама не остава време за нея.Сега съм захапал еръпшън и гет да фънк аут <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e ти се оля... тва не6то е 5 рифа с по 4 ноти или не6то такова... седни и за половин 4ас си я извадил... ина4е ако искаш таб за импровизацията накрая едва ли ще намериш.. айде успех.. ако имаш некви конкретни въпроси, питай <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я учих частично на китара и пиано и ползвам ТОЗИ файл. Успех! :(

 

П.П. Свирим я редовно с един френд и се получава супер! Страхотна е за импровайз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Baby Thomas. Дори си измислих и една ритъм китара. Става по-злобно. А случайно някой да има конвентер от .миди до mp3, защото искам да си направя бекинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам две версии на ГитарПро таб. Едната е само соло китара, и не ме кефи много, другата е със бас, барабани, и маи пиано. Тя е много готина. Ако някой иска, нека пише ЛС, че в този раздел на форума мноого рядко влизам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А случайно някой да има конвентер от .миди до mp3, защото искам да си направя бекинг.

 

Нагласяш каквото нагласяш SoundFont, инструменти, пан, волюм, етц. и от Guitar Pro избираш Export -> WAVE. След това ако искаш МР3-раш смело... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на старите версии на GuitarPro май няма export wave.аз съм с 5 но все пак експорта на wave нещо не ми върви,не знам при другите как е...а и аз посочих универсален начин ;може на него да не му трябва само за тва ;):jazzband:;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.