Jump to content
Българският форум за музиканти

Тhe New Jem 20th Anniversary


Fenix

Recommended Posts

Официално обявиха новия модел и го сложиха на новия сайт

 

http://www.ibanez.com/eg/featured/jem20th.aspx

 

Зеления досега не го бях виждал, ако не е фотошопска версия и флуоресцира или там както му се вика, поне на външен вид ще е мания. Другия, дето се върти из нета от отдавна и е там на снимката ще да е мнооого не по вкуса ми....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе ама аз коледна елха си имам... :greenball:

 

Ама верно- колекционерите- иди ги разбери..........

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, е така става като има само двама човека у форума по туй време ;)

 

Ще да е изключително скъпа, не съм търсил за цена обаче. И все пак интересно е дали ще го видиме да свири на нея. Никога не съм виждал концерт, на който Сатриани да свири с Crystal Planet - неговия пластмасов( :greenball: ) модел. Виж, Хамет си свири на своя телекастър... ;)

много ми е интересно как ще звучи...

 

иначе тази е изключително грозна

ето още една снимка

 

20th.jpg

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е грозна, но е твърде шаренка за моите разбирания... концепцията за прозрачност ме кефи- ако "измислят" прозрачно дърво или нещо със сходни качества- супер ;)

 

Нали ти е ясно, че на Вай му е през оная работа за тия китари ;) Той си има няколко основни Jem-а, с които свири, които нямат почти нищо общо със заводската версия. Виж с Univers-a се вясва за 7-струнните дивотии.

 

П.П. Представи си да я забравиш в колата през лятото и да се стопи пластмасата и да стане извита като лък :greenball:

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май става дума за 5 грантс

а и може да си ги намалили на половина

 

не се шашкайте , както каза Митко - който го влече, ще си купи

предполага се, че не е много за свирене - а по скоро за имидж

видях и акрилния телекстер на Хамет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Grand -> Гранд = 1000$

A китара си е шоу китара, тъй като я гледам, но все пак е Ибанез Джем, така че вероятно и ще свири добре :greenball:

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Now I could be wrong about that price.... someone posted they pre-bought two at 4999.99 plus tax. (hummmmm, $10,000.00 for two guitars sounds like a wise investment to me.... NOT!)

 

So to sum it up, I felt compelled to place the JEM20th in the thread of "Which are the most overpriced guitars?"

Hey Guys,

 

I am THAT GUY who bought two of them for $4999. Seems like I got them for $1000 off of what the big music websites have them for. Anyway I do play my guitars and have quite a few, that said I have never lost money on any guitars I have ever bought and I have bought several hunderd of them over the years.

 

Maybe this will be the first time I picked wrong but I dont think so. I think the JEM 20 is unique and fun. Rock & Roll is not supposed to be dull, so I like the attitude of the guitar. If it doesnt work out thats cool, I am not afraid to be the FOOL who parted with his money. Dont think so though.

 

значи сьм прав има кой да си ги купува....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:drummer:

Изглежда интересно!

Остава да направят и тия светещите работи да са някаква гъста течност, която да се мота из тялото... :drummer:

Добре, че поне над грифа са се смилили и не са го наравили по новата светеща технология и него...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами той може и да свети :drummer: Ама е дървен. Пък идеята за китара-лавалампа с плаващи "неща" вътре може да им я пратиш- накъдето са тръгнали- нищо чудно :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая китара определено е достатъчно свинска за да ми хареса, обаче ме е яд на Вай, че заеба 7-струнните модели...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.