Jump to content
Българският форум за музиканти

Рок Джем част 2


Recommended Posts

iBobz колега много яко е станало - и темата е много харна и навява лека носталгия по доброто старо време и солата след това са на много високо ниво обаче черешката на тортата е начина по който си направил така наречената ФСБ част - супер се изкефих - евалапка ти правя ...... А за това което е направил RockoBG просто нямам думи - приятелю ти предаде нов смисъл на това занимание . Шапка ти свалям за времето което си отделил за тоя своеобразен клип .... Щом има такива ентусиасти в БГ може пък и не всичко да е загубено да му се невидиши .... още веднъж браво пичове . Цеко :band2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Rocko... Мммммм'бафти...

 

Това ме натресе в страхотен филм, много е добро. Сега остава съответните хора да го направят наживо а аз да пия коктейл "Елка" и да гледам в Изолатор/Сливен. :band2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://media.putfile.com/Jam-11

 

ето и от мен малко рок , не стана гот , но всеки има дни в които свиренето не вьви :band2::):blush:

 

Респект кьм всички вэели участие преди мен

:band2::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най после нощен бърз нет...

чух всички!!!

 

Изпитах огромно удоволствие да чуя всички заедно благодарение на Роко...

Браво момчета! Дори си представих че всички сте заедно...

 

Жалко че неможах да се включа.

Тези дни ще опитам :):band2:

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, какво сте направили бе, аааааааааааааа , бааа си якото дето е станало, изкефих се максимално.

Занев, запиши нещо като изпробваш пак онази твоя джунджурия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря за добрите думи. Всъщност за себе си аз съм доовлен. Не си търся оправдание ама да ви предупредя:

 

СВИРЕТЕ преди да си народите дечица, че после геч. :band2: Не че не ме кефи малчо ама ми дърпа китарата и ми крие перцата

 

Не съм предполагал, че е такова приключение, да намериш време, да си купиш един преходник, но вече е Ок.

Относно пентатониките, ми явно друго не знам :)

Ше му мислим и понеже пипам китара веднъж месечно ще гледам да си посвирвам с вас.

 

Викам да ги пишем разделено другите джемове и да ги правим такива като истински джемове, а?

'неска ш'се пробвам да го нарежа тоя

Рокобг, евала, микса е страхотен.

И не плаши хората нека си народят дечица, аз имам две ама още не съм спрял да дигам джангър с китарата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е късно пък и подпийнах. НО! Рокенрол трябва да има...

'сичко ше направя за се знае, че е рок да го вземат дяволите...

освен това идеята беше да е малко по-красиво цялото нещо. 300/80 пиксела, ама така се из"ренд"-и. Объркал съм го. :band2:

Благодаря Ви (и за приказките, и за рока, и за кефа) още веднъж и отивам да лягам.

LLRR - това го пишеше на дъртия ни вокал (той ме зариби (не знам Налбантов дали го помни)) на китарата...

 

 

 

последно:

Това е минимална част от работата ми, не съм се напънал много... (за мой срам) висчко е по дефолт...

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iBobz колега много яко е станало - и темата е много харна и навява лека носталгия по доброто старо време и солата след това са на много високо ниво обаче черешката на тортата е начина по който си направил така наречената ФСБ част - супер се изкефих - евалапка ти правя ......

 

Аз пък ти благодаря за туй дет си сътворил и го сподели са нас - точно тая част супер много ме изкефи и реших, че трябва да се постарая на нея, щото щеше да е грехота да я насера.

 

П.П. И аз съм фен на ФСБ...:band2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Удовоствието е взаимно приятелю iBobz . Не ще и дума .... А по въпроса за ФСБ що си мисля че е крайно време да си спретнем едно фен клубче ей тъй за кеф .... пу съм съм касиер .... Цеко :band2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се , че ви е харесало какво съм драснал!

iBobz - браво, много добро! :virtuoz:

 

Rocko, еваларка човек!!! :metalist:

Редактирано от Delian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове евалата големи сте! :jazzband::jazzband::punkband: Много здрав джем просто стана - Роко клипа е размазващ! Как си направил аудиото само не зацепвам :unsure: ще се постарая да драсна и аз нещо да се отсрамя че три дни нямах компютър вкъщи:virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кълцам, лепя, редя дизолв-и да се омаже прехода и после пак... :jazzband:

Бай Начо, да сте живи и здрави, аз не да ги плаша, а да ги подготвя:

 

4 квадрата кабели.

Струни от .15 нагоре...

пера на килограм.

и такива нещица....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След един следобяд играчка днес ето и моя вариант най накрая - отне ми доста време да си изсвиря нещата които ми дойдоха и се наложиха малко репетиции с метрономчето :ph34r: - поздравявам специално Токата, Кольо Владо и всички фенове на Скот Хендерсън с началният риф - малко се закачих с него нарочно щото адски ме кефи това рифче и реших да го вкарам :ph34r: После си играх доста да си намисля сола в миксолидийски лад, който иначе много ме кефи - евалата на Занев за хармонийката !

 

 

цък

 

 

 

Гиъра е следният: китара LTD H 207 - саундкарта M-Audio omnistudio USB, Cubase SX3, Amplitube 2 (stereo), preset - "maximum gain and lows", след експорта го пипнах в Wavelab с Ozone Izotope и stereo expander

 

Zanev тенкю за амплитюба много арна работа върши! :wacko::blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухааа .... заслужаваше си чакането . Telerig приятелю супер се е получило - изкефи ме в пълна степен . И блендата много яко си я избрал - бре да не му се надяваш на тоя Амплотюб бре бре . Само дето не успях да намеря китарата ти за да я видя - в официалния сай на ESP няма модел LTD H 207 - да вземеш да ми я пратиш на снимка по скайпа да облажа око .... Роко брат ми пак ти отварят работа ..... Цеко :blush:

Редактирано от zanev 70
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един човек които раэби.........

Телериг, чувствам се лично поэдравен със рифа на всенародният любимец Скот Хендерсън :metalist: ,евала ноооо яко е станало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.