Jump to content
Българският форум за музиканти

Niki123bg


Recommended Posts

Тая вечер ме бори мързела, апатията и грипа и реших да се представя. Ще се възползвам от стандартната формичка:

 

1)nickname: niki123bg

 

2)Възраст: 28

 

3)Образование: Замразено за неопределен период висше (компютърни системи и технологии)

 

4)Вашият инструмент/и: Основно подрънквам на китара (електрическа, акустична, съвсем отскоро и на бас), от дъжд на вятър на синтезатор. Няколко години акордеон и съвсем малко барабани.

 

5)Предпочитан музикален стил: И аз вече не знам. Напоследък май всичко без чалга и некадърен дет метъл.

 

6)Вашият вдъхновител: Преди години Y.Malmsteen, сега основно J.Satriani

 

7)Досегашни (не)реализирани проекти: Няколко авторски парчета с група, която не съществува повече от 10 години. За съжаление, дори нямаме записи на въпросните парчета :blink:

 

8)Странични интереси: фентъзи, електроника, фотография, бойни изкуства, калиграфия, дзен

 

9)В кратце(или с две думи за вас самите): аз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Няма смисъл да те посрещаме с добре дошъл,отдавна си тук,а и винаги ще си такъв,братко по китара и немалък брой мнения(и няколко подобни точки от самопредставянето ти)! :blink: :blink:

пс.Аз ли нещо не следя секцията,или ти не пращаш песнички в Авторска музика?Чакаме песни с ъпгрейдвания бас.. :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да те посрещаме с добре дошъл,отдавна си тук,а и винаги ще си такъв,братко по китара и немалък брой мнения(и няколко подобни точки от самопредставянето ти)! :blink: :blink:

пс.Аз ли нещо не следя секцията,или ти не пращаш песнички в Авторска музика?Чакаме песни с ъпгрейдвания бас.. :guitar:

:D

 

:guitar: :blink: :guitar:

 

И аз с голям интерес чакам да запиша нещо, ама все не остава време или пък съм изморен и не ми се занимава с това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич си, кефиш. :blink: Наблягай на музиката! Ей го на - иде 3ти март - 4 почивни дни накуп - и аз това чакам - сядай и записвай. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blink: :guitar: :violin: :guitar: :blink::blink: Нема да се праиш на изморен .. веднага да сядаш и нещо да постнеш .... така де няма само аз да се излагам тука я :guitar: :guitar: :guitar: :):D :guitar: Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То за приветствия място май няма, щото си тук отдавна се разбира. Затова и аз ще солидаризирам и ще кажа, че ще се радвам да чуя нещо авторско :D

Long live Rock'n'Roll :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено смятам да запиша нещичко в скоро време :D

 

Лошото е, че ме гонят моменти на свръхентусиазъм и такива на пълна апатия. Както каза доктора - "добре е момчето, ... но ще се оправи" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е като дойде калифорнията па ако не ударим един як запис !!!

:rolleyes:

 

G3 на ефектите ..... фаталната тръба , кривата станция ииии синия бриз :green: :green: :green:

Редактирано от Rust
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Ех, престраши се най-накрая да се представиш!!! :inlove: Честито ти и да се 'фащаш да записвуеш парчета!!! :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ти и да се 'фащаш да записвуеш парчета!!! ;)

Ъхъ ...да се фанеш... :)

:rolleyes:

Велсоте във представянията, бтв :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Неусетно измина една година... :)

 

Искам да изкажа огромни благодарности на всички тук! :)

 

Научих страшно много неща за тази една година. Чух много и то прекрасни авторски парчета, които ме накараха да повярвам, че е нещо напълно реално да се прави страхотна музика.

 

Запознах се с много готини хора, естествено се сблъсках и с доста хора които поставиха на изпитание нервите ми и доброто ми възпитание :D

 

На последните бих искал специално да благодаря, тъй като постоянно ми помагат, давайки ми възможност да провервам дали съм си научил добре житейските уроци ;)

 

Най-важното за мен обаче е, че този форум ме мотивира да започна отново да се занимавам с музика и да свиря. Това е една магия, която бях затрупал под тонове стрес и липса на свободно време и сега преоткривайки я се чувствам много щастлив :)

 

Още веднъж, много благодаря на всички! :):):-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, Ники. ;) Все още не съм чувал нищо твое, ще ми е любопитно, а и имаш интересни интереси :), но то пък същевременно и аз не съм пускал все още нищо поради същата причина, която си посочил, тъй че да не думам много. Пожелавам ти все тъй приятни минути и разговори във форума, който пробуди и мен - не бях пописвал нищичко година и половина сигурно, сега имам няколко идеи, дано имам търпението и желанието в този недостиг на време и спокойствие да ги довърша.

Много още приятни за четене и интелигентни твои постове да има!

Писал си, че си замразил следването (следвам същата специалност, но и аз вече не знам защо - оказа се, че не ми е сред приоритетите и далеч не е на първо място по интереси). Пожелавам да се дипломираш в даден момент, ако още не си го сторил. Дори да е досадно (по себе си знам, защото нашата образователна система ме демотивира, поизнерви и ми загуби времето с много щуротии ;)).

 

Преди всичко здраве, празнично настроение и музика!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.