Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими певци


circles

Recommended Posts

Явор от Гравити Ко.

Белослава (и Бобо)

Васил Найденов

Петя Буюклиева

като млади: Камелия Тодорова и Милена Славова

 

Боб Марли

Роб Бърч (Стерео Емсиз)

Ейми Рей (Индиго Гърлз)

Мадлен Пейру (Канада)

Бебе (Испания)

Амалия Родригеш (Потругалия)

 

има и групи с разни вокалисти, чиито имена не знам, ама си ме кефят:

Blue Cafe (Полша)

Beautiful South

Touch and Go

Morphine

Ojos de Brujo

DePhazz

 

Боже, още колко съм пропуснала (освен такива, дето вече сте ги споменали)! :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да относно FREDDIE нещата са ясни, доколкото гледам - той е фаворита за момента на колегите съфорумци, за MICHAEL - също, дали го обичаме или не, той просто е много голям.

Аз бях писал по темата, но наистина бях забравил Stevie Wonder освен него и Joe Cocker също си го бива; но има и още един звяр, за който комай никой не се е сетил, поне до където следих темата - а именно STEVEN TYLER - Aerosmith, напоследък се заслушах повече в творчеството на групата и трябва да отбележа, че такова животно също няма, така задира, такива лудници прави, с две думи - МНОГО ГОЛЯМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги любимците ми някои от тях не са споменавани досега може би са малко известни те са предимно от калифорнийските хард-рок-мелодични банди от края на 80'те: Jeff Scott Soto (Yngwie Malmsteen,Axel Rudi Pell,Steel Dragon това е тая измисленaта група на Zakk Wylde от филма Rock Star) ,Ray Gillen (Black Sabbath ,Badlands) , Jack Russell (Great White) ,Dave Meniketti (Yesterday & Today ) , Kevin Dubrow (Quiet Riot) ,Tom Keifer (Cinderella) освен тях разбира се David Coverdale и John Sykes незнам дали сте обръщали внимание как пее в 84 и 87 John Sykes страхотни бекинг вокали ,наскоро бях на концерт на Thin Lizzy възродени от него и той изнесе целият концерт ритъм,соло китари и вокали като пееше страхотно не по лошо от Phil Lynott направо останах смаян.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.Lynott "си замина" отдавна...но T.L. си продължават(от време на време).J.Sykes е и основен певец(май) във всички банди в които е участвал,освен в W.snake.D.Meniketti също е и lead-китарист на групата и то сериозен.Преди много време(още преди 90-та)четох едно негово интервю в Guitar Player,в което даваше мнения/коментари(доста от тях - хапливи)за около 100-на известни рок китаристи.Това ме накара,да се поразровя тогава(Y&T не беше особено "чувана" група тъдява)и да се позапозная.

 

От същия "отбор" певци,като изброените от @Demon_... е и Paul Shortino(Rough Cutt;Quiet Riot;Bad Boyz...).Беше ми направил впечатление навремето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да той John Sykes си пее и в Blue Murder и в соловите му албуми ,Меникети вярно е голям звяр соли много добре освен че пее,а въпросният Пол Шортино не пееше ли част от втория куплет на тая песента старс дето Дио правил проекта леко резлив,дрезгав му е гласа ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Дейв Матюс от Dave Matthews Band ми е любимия фронтмен в по-новата музика. И като тембър и като поведение. Много му симпатизирам на този човек :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jon Oliva-Savatage

Zachary Stevens-Savatage,Circle II Circle

Roy Khan-Conception

Joey Tempest-Europe

Joe Lynn Turner-Rainbow

John Bush-Anthrax

Robert Plant-Led Zeppelin

Bruce Dickinson

Jonathan Davis - KoRn

Paul Stanley-KISS

Peter Steel-Type O Negative

Alice Cooper

BON SCOTT

Gus Chambers-Grip Inc

Phil Lynott -Thin Lizzy

Dave Mustaine-Megadeth

Freddie Mercury-Queen

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да Мъстията ми е един от любимците.а за Блеки то се знае пишеми го в профила за него не е нужно да споменавам.знаех си че не трябва да пиша в темата любими певци,защото ще изпусна някои ето като си проверих кво съм писъл и съм изпуснал Tom Keifer-Cinderella,STEVEN TYLER-Aerosmith,от певиците Tina Turner,Doro,Tony Braxton,Whitney Houston,Beyonce,също тъка и мадамите от En Vogue.олееее много съм изпростял.ами да поне си го казвам.ами Egon бате в общи линии тва си ми любимите певци и певици.да се надявам че този път не съм изпуснал никои.аре до-скифффф

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Sandra Nasic твърдо! Харесвам си гласа,но ако трябваше да си избера нечий друг,определено щеше да бъде на това изумително същество:D

Иначе обожавам тембъра на Gavin Rossdale,Chris Cornell,Eddie Vedder,Brandon Boyd,Wes Scantlin,Skin...

Български вокалии...ами на Димо от ПИФ гласът,например,определено ми топли душицата:D

За това се сещам в момента:virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.