Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими певци


circles

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Една от най-великите изпълнителки за мен-тва е Еlla Fitzgerald!А апропо-АДСКИ много ми трябват песни на Йълдъз Ибрахимова.Не мога да намеря сайт,от който да тегля-ако някой може да помогне-ще съм му мн благодарна.А ако някой от колегите има набор от нейни песнички да праща на mail-a ми : lili_noti4ka@abv.bg

Благодаря на всички предварително :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Вокал като Фреду Меркюри никога няма да има!За мен той е един от най-великите за всички времена!

:hysterical:

Напълно съм съгласен.......тъкмо се чудех как никой не сеща за него.

Ковърдейл.........също.........

Утреще напиша още 100 :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фреди винаги е бил номер 1 за мен :hysterical:

 

Ханси Кюрш от Blind Guardian/Demons & Wizards също е the best

 

Ерик Адамс от Manowar ! ! ! пак нямам думми :thumbs_up:))

 

 

от дамите: възхищавам се на Марая Кери заради големия деапазон... и Анастейша .. заради характерния тембър :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

James Hetfield - Metallica

Freddy Mercury - Queen

Kurt Cobain - Nirvana

David Coverdale - Whitesnake

Udo Dirkschneider - U.D.O. , Accept

Bruce Dickinson - Iron Maiden

Hansi Kürsch - Blind Guardian

Roy Khan - Kamelot

Ville Valo - H.I.M.

 

Liv Kristine - Theatre Of Tragedy

Sharon den Adel - Within Temptation

Cristina Scabbia - Lacuna Coil

Doro Pesch - Warlock, Doro

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Певици (Български) - Мариана Попова :punk_guitar: ,Мария Илиева,Роберта,Милена,Белослава....Според мен,това са едни певици които хем са талантливи и гласовити,но и звучат модерно..Харесват се и на хората,които са долу-горе на мойта скромна възраст.. :punk_guitar: Паша Христова,Лили Иванова,Петя Буюклиева,Камелия Тодорова,Нели Рангелова,Маргарита Хранова,Богдана Карадочева,Мими Иванова,Силвия Кацарова,Йорданка Христова..и др.(за които ще се сетя после :D ) са едни певици,от които ние младите можем само да се учим...много!Харесвам всяка една от тях! :)

 

 

Певици (Чужди) - CHRISTINA AGUILERA :) ,Aretha Franklin,Ettha James,Ella Fitgzerald,Tina Turner,Sherley Bassey,JENNIFER HOLIDAY,Jennifer Hudson,Lara Fabian,Sade,Shania Twain,Randy Crowford,Eva Cassidy,Amy Winehouse,Peggy Lee,Diane Schuur,Diana Krall,Dinag Washington,Norah Jones,Joan Jett,Kelly Clarkson,Joss Stone,Bonnie Tyler,Cher,Ana Popovic....

 

Певци (Български) - Графа,ВАСИЛ НАЙДЕНОВ,Георги Христов,Орлин Горанов...

 

Певци (Чужди) - Ray Charles,James Brown,Bryan Adams,Bobby McFerrin,Gary Moore,Geogre Benson,Joe Cocker...

От по-младите :) харесвам и...Enrique Iglesias,Dima Bilan

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От българските рок гласове ме кефят Траша от Еридан и момченцено от група Ер Голям. Имаше едно време една група Sider, техното вокалче също цепеше яко мрака.

От българските оперни певци има твърде много велики гласове, споменавам едно, защото съм пристрастен - Димитър Станчев. Другите по-известни ги знаете :hysterical:

На световната метал сцена има няколко имена, които ме пълнят от всякъде:

Edu Fallaschi от Ангра

Ханзи от Гардиън

Ръсел Алън от Симфони Х

Мат Барлоу - Бивш Айсед Ърт

Блеки от ВАСП много ме кефеше едно време и още много ме радва, както и неговият ученик Рок`Н Ролф от Рънинг Уайлд

Оххх, има и още много, но тези са за които се сещам в момента.

:hysterical::hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте на всички!Аз съм нова тук и това ми е първият коментар :) Та моите любими певци са Фреди Меркюри и Фил Колинс,а като глас много ме кефи Кристина Агилера. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен едни от най-добрите,съвременник,а и мои фаворити са Серж Танкян от System of a down и Кори Тейлър,който се доказа и в Slipknot и в Stone Sour.Разбира се тва е твърдо рокаджийско мнение ;) нищо против Мария Илиева или др. такива...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-хард вокали като Mille Petroza(Kreator) и Dany Filth(Cradle of Filth) също не са за подценяване колеги :hysterical::)

Не зная какво мислите вие, но екстремните стилове на пеене не са толкова лесно нещо като "Да бе крещи, дере се то това всеки го може"

Моите уважения, ама час и половина, два дране не са по силите на всеки... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.