Jump to content
Българският форум за музиканти

B.c.rich...


Crimson

Recommended Posts

Марката е много яка..Уорлок-а още повече...но някак си по-ме изкефи оня седмак дето е Стринг-тру-боди.. :think: .. :rolleyes: :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

B.C.Rich е стандартът в метъл-китарите.

Ако си метълче, аз те съветвам да се ориентираш към моделите B.C.Rich Assasin NJ или B.C.Rich Ironbird NJ.

Warlock е доста тежка, тулупеста и тромава китара. Ако си хлапак, че се скриеш целия зад нея :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като разгледах китарите на Moser тея B.C. Rich-ове взеха да ми изглеждат като безвкусни ръбести дървета :wow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като разгледах китарите на Moser тея B.C. Rich-ове взеха да ми изглеждат като безвкусни ръбести дървета :wow:

Ако говорим за Neal Moser, той е бачкал за B.C.Rich.

Всъщност всички техни по-известни "безвкусни ръбести дървета" са дизайн на същия този Moser.

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е въпрос на вкус, най-добре е като пристигнат в BG, AXE да се обади да отидем да пробваме за какво става дума, на който му хареса - хареса, на който не - не,

били клюмвали - ами пак става дума за лични предпочитания, бяхме гледали едно видео с Billy Sheehan - та човека свиреше с Yamaha и имаше едно желязо на главата на грифа и го питаха за какво е - ами за да бъдел по-тежък грифа - това е, и аз не харесвам по-тежък гриф, но ако ми хареса това за което си точа зъбите - ще взимам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като разгледах китарите на Moser тея B.C. Rich-ове взеха да ми изглеждат като безвкусни ръбести дървета :wow:

Имаше един пич тука, дето викаше, че BCRich са най-грозните китари, а Ibanez са най-гадно звучащите... та тоя пич изяде бана хаха :rolleyes:

 

Но наистина не схващам как така си разгледал нещата на Moser и си видял, че тия на BC са скапани? В смисъл, че на сайта му половината от нещата са неща на BC.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналният дизайн на основните BC Rich модели е изцяло на Neal Moser.

Момчето работи като главен дизайнер за BC Rich в продължение на десетина години и създава основните им модели, които и до днес са търговска марка на BC Rich.

Bernie Rico (BC Rich) е човекът, който се е занимавал с продажбите и маркетинга и съответно фирмата носи неговото име. Самият той също е майстор на музикални инструменти, но не се занимава с дизайн и много рядко работи китари.

Neal Moser напуска BC Rich и от 1985 г. прави свои китарки, които много приличат на основните модели на BC Rich, но никой не може да го съди или нещо от сорта по простата причина, че тези същите BC Rich модели пак той ги е проектирал преди години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B.C.Rich е стандартът в метъл-китарите.

Ако си метълче, аз те съветвам да се ориентираш към моделите B.C.Rich Assasin NJ или B.C.Rich Ironbird NJ.

Warlock е доста тежка, тулупеста и тромава китара. Ако си хлапак, че се скриеш целия зад нея :P

Мерси за съвета! :godbless:

 

Може токущо да не съм на 30 годийи ама зад китара не мисля че ще се скрия целия!Споко .... нали не съм тръгнал да си я купувам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B.C.Rich е стандартът в метъл-китарите.

Ако си метълче, аз те съветвам да се ориентираш към моделите B.C.Rich Assasin NJ или B.C.Rich Ironbird NJ.

Warlock е доста тежка, тулупеста и тромава китара. Ако си хлапак, че се скриеш целия зад нея :P

Мерси за съвета! ;)

 

Може токущо да не съм на 30 годийи ама зад китара не мисля че ще се скрия целия!Споко .... нали не съм тръгнал да си я купувам :P

Ехаа ама ги пиша едни смислени :godbless: .... забравете това последното !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак па да се скриеш целия... :P Най-тулупестият модел на BC Rich е Beast. Аз хич не съм едър (1.75), но смея да кажа, че ми седи добре и е удобна, особено за свирене прав е супер.

 

Друго ме дразни мен у BC Rich - напоследък са взели доста да пестят от материали...

 

ПП: Не знаех, че бронзовата серия включва и Assassin модела. ;) Мислех, че от бронзовата серия се предлага само Warlock. jFog, да не са те излъгали с нещо от по-висок клас, пък да са те таксували като за бронз? :P

 

ПП2: Новият модел BC Rich: Zombie Лично на мен не ми харесва особено. :godbless:

Редактирано от Mu3epHuK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По сайтовете на китарните фирми е нещо като закон явно да не излагат всички модели (и цветове) :godbless: Тъй че не се чудете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъх, питай тях :godbless: Аз просто споделих впечатление. В поръчката която направихме за B.C.Rich има някои цветове, които на сайта ги няма, за модели не съм сигурен. Но пък съм срещал из нета модели на Jackson, които също не са включени на сайта им.

Може би искат да пробутат определени работи за сметка на други и така да балансират продажбите. Знам ли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП2: Новият модел BC Rich: Zombie Лично на мен не ми харесва особено.  :godbless:

ммм мен пък ме радва ...

 

също и мацката дето им е рекламно лице ... казва се Жасмин :P:P

 

 

 

 

така де Mu3epHuK ... кво точно не ти харесва в новия модел

 

57404080_l.jpg

 

;);)

 

ето и още една (брех че и Satyr се разхубавил :green: )

 

57520681_l.jpg

 

то доста оффтопик стана ... ма поне УбаФ оффтопик ;)

Редактирано от Shagrath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

също и мацката дето им е рекламно лице ... казва се Жасмин :godbless:;)

Абе честно да ви кажа, тя ми прилича на някакво бегло подобие на Jenna... :green:

 

;):P;););););):P;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.