Jump to content
Българският форум за музиканти

B.c.rich...


Crimson

Recommended Posts

  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

След като разгледах китарите на Moser тея B.C. Rich-ове взеха да ми изглеждат като безвкусни ръбести дървета  :wow:

Имаше един пич тука, дето викаше, че BCRich са най-грозните китари, а Ibanez са най-гадно звучащите... та тоя пич изяде бана хаха :)

 

Но наистина не схващам как така си разгледал нещата на Moser и си видял, че тия на BC са скапани? В смисъл, че на сайта му половината от нещата са неща на BC.

ахахахах ми прав е човека ;-))))))))))))))

 

:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Базикам се бееееее!!!!!!!!!

как да го кажа ..

ДА ЖИВЕЕ ЯПОНИЯ!!!! добре че са те че иначе хората на кво щяха да свирят бедничките ... мхм

 

:blink::blink::huh::huh:

Тъжно ми става момчета .. ( и момичета ) току що ми протекоха сълзи!

баси .. никой не съжалява бедните фънкарчета като мен.... само метъл, метАл ..

мииииииииииии кремиковци ше го затворят скоро... наредих им !

:angry:

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какичките си ги бива и двете, ама мъката ми е за този нов модел "Зомби". Нещо не ме радва откъм външност, а иначе със сигурност ще да е жестока маларка.

То уж едричко като размер, пък някак женствено иде това зомби, фимейл един вид, не е много brutal metal. Пък и с тази гъзовидна вдлъбнатина на дъното...

Не че формата има някакво значение (особено в студиото) Иначе музиканти от рода на Prince ще му се изкефят на фацата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе музиканти от рода на Prince ще му се изкефят на фацата.

Принс с БЦ РИЧ??!??!?! :):)

 

Тая китарка е за Лита Форд :D

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за Лита Форд става, ама на младини, докато дупето и още имаше правилна форма (да е в унисон с формата на китарата) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sturm-е напълно наясно съм че дизайнера е същия, но повечето китари на сайта му са много по-яки примерно от Warlock-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sturm-е напълно наясно съм че дизайнера е същия, но повечето китари на сайта му са много по-яки примерно от Warlock-а.

Не говори на мен. Друг ти го каза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти :huh: .... аз какъв топик пуснах , а то какво излезе... :-(

Другия път направо ще напиша "Който мисли за китари - мисли за секс!"(интересна мисъл!!) и гледай ти кво става :)

...иначе некой ако му се занимава да напише некъв топик от сорта на "реклмни лица на китари" и да се почва..... :twisted:

 

Айде наздраве на всички <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.