Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно парче от предстоящия ми албум


BlueZone

Кой вариант според вас да сложа в албума?  

44 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Понеже съм в голяма дилема и не мога да преценя кой вариант ми харесва повече, реших да се допитам до народа.

 

Ето ги и парчетата:

 

Savina (Acoustic)

 

Savina (7-string)

 

 

Идеята е кое от двете да сложа в албума.

Редактирано от iBobz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А линкове към парчето? :) А що не сложиш и двата - акустичния в края например, като бонус трак или обратното?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линковете са налице. Просто бях тъп и пуснах поста преди да съм ги сложил вътре... :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби,както каза и Сънчо-сложи и двата варианти.Парчето е много гот,само ако слагаш и двата може да промениш аранжимента на 7-струнната версия като лека джаз балада с леки барбани с четчици и т.н.,според мен ще върви осбено с тези "ii-V-I"-и в хармонията!Успехи!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите.

 

Това със 7-струнната го направих малко в пристъп на яд, че не можах да докарам звука на акустичната така както исках.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какво искаш да кажеш с парчето. И двата варианта ми звучат еднакво добре. Даже май клоня към втория с електрическата. Все пак ми е трудно да реша. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...второто звучи повече като за live изпълнение,първия вариант е като за албум,но ако можеш да му придадеш малко от настроението което носи втория,ще придобие цялостност,така аз ги виждам нещата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам втория вариант повече. Но и аз като Владо у чужбината подозирам, че ще му лепне едно деликатно джаз-бийтче :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е писано преди няколко години за една мадама, с която често ходехме в суинга. Аз имах някакъв афинитет към нея, обаче тя пък тичаше след един друг човек и аз реших да не и преча и никога не и казах за чувствата си към нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.