Jump to content
Българският форум за музиканти

фендер


emilcvetkov_

Recommended Posts

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

каква е разликата в цената

Доста голяма, която едва ли отговаря на разликата в качеството...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък си мисля, че отговаря.... когато си изкарваш прехраната с нещо трябва да си безкомпромисен... пък и шефовете са безкомпромисни с хората свирещи със Скуаер... по света де, за тука няма проблеми и с Кремоната :)

 

поздрави

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пък и шефовете са безкомпромисни с хората свирещи със Скуаер... по света де, за тука няма проблеми и с Кремоната ;)

В смисъл? Уволняват те щот си със Скуайър? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не те уволняват, просто не те взимат ;)

 

ти как мислиш изглежда да отидеш да свириш за 300$ с китара за 40$ ? не е ли малко непрофесионално?

 

плюс тва простия шеф, който не разбира от музика много само ти казва "е да ама предишната банда звучеше по-добре, сори"

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако си беден студент и си нямал възможност за по-скъпа китара? ;) Значи почвам да работя върху психология на работодателя, методи за убеждаване, с мотиви от латиноамериканска сапунка със стремеж към разбиране, в краен случай - разплакване на бъдещия шеф и съответно получаване на работата. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво значи беден студент - една хубава китара струва 2-3000$, което хич не е толкова много за американците, колкото за нас. дето се вика с 2-3 месеца яко бачкане ще си я вземеш. и точно заради това държат на тези неща доста. да не говорим, че понятието беден студент там е съвсем друго - най-малкото таксата за семестър в университета е поне 5000$ ;)

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че говорим за нещата в България, а не за тези в Америка... Прав ли съм?

 

Едва ли са много хората в нашата мила родина, които си изкарват прехраната с китарата...

Редактирано от kazimbutt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с риск да се повторя,но и златна китара да си купиш-пръсти не продават...а и с тези нови технологии звукът вече е въпрос на техни4ески умения,не на койзнае колко качествен инструмент...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.