Jump to content
Българският форум за музиканти

"Моднати" китари в стил "Road Worn" :)


Recommended Posts

Щом си искал да изглежда точно така и си доволен от резултата, това е най-важното. Ползвай си я със здраве и и се радвай. Това, което аз и други коментирахме е, че не изглежда естествено и ако беше свирил на нея дълго време съвсем нямаше да изглежда така. Оставям настрана въпроса за цената и при евентуална продажба (а рано или късно се стига до там). Наистина най-важното е, че ти харесва и че би те мотивирала да свириш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност истината е че като те кефи теб, другото няма значение.Моята също си ме кефи така.Знаем че от свирене няма да се изтърка точно така.Ами може пък да не искам да ми ръждяса хардуера и да са ми издрани адаптерите, а само боята и така да ме кефи.Какво мислят всички ми е все едно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е някакво много сериозно изкривяване което никога не съм го разбирал @blr го е написал правилно ако мотивира значи е ОК

Това е същото все едно да си удариш нарочно няколко пъти колата в стълба и като я хване ръждата да и се радваш на външния вид  :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С извнинение, .... ама ужасТ .... :surprise: . "Road worn", ама друг път с този изящен финиш! Защо си съсипвате китарите нарочно, подрънкай 20 години на нея, влачи я навсякъде със теб и ще имаш "блестящ" резултат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

И какво общо има това, че "вече е на тезгяха" с това дали ми харесва..?

Пуснах тема, показах нещо, което аз съм направил за да "тръгне" темата. Не ви харесва - ОК, няма проблем... Даже свалих снимките да не ви дразнят естетическите усещания.

Ако някой друг покаже нещо по темата, ще е хубаво. :ok:

Редактирано от therealbadmadafaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ Общото е, че ако ти харесва, няма да я продаваш.Ако мислиш да я продаваш за какво правиш неща, които може да не се харесат на други хора.Винаги съм се чудил за това.Няма смисъл да правиш фрапантни трансформации щом мислиш да я продадеш.Китаристите са консервативно племе.

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Темата съвсем се заби, но понеже отношението на @Heartman е достатъчно културно и възпитано (каквото трябва да бъде при всички, искащи да имат нормална комуникация с други хора), отговарям на неговия пост: Китарата нямах никакво намерение да я пускам да се продава докато не разбрах, че на едно място тук (в България имам предвид), имат налична нова китара от модела "Arkane 200", която ми беше "първи избор" като купувах тази, но понеже не успях да намеря такава, реших да взема Imperator-a. Съгласен съм, че отстрани изглежда странно и тъпо, но обяснението всъщност е много прозаично... :)

Истината е, че хич не искам да я продам, но за съжаление не мога да си позволя да "извадя" още едни 1000 лева, колкото струва Аркейн-а, за да ги имам и двете. :( Понеже избора е сведен до една от двете, искам другата. Предубедените могат пак да погледнат обявата ми и да видят, че там съм написал, че приемам бартер за Arkane 200 и нагоре. ;)

Ако "мода" на тази я е направил непродаваема, това значи, че просто тя е била моята "правилна" и ще си дрънкам на нея. Също така, ако вземат да продадат Аркейна, който съм набелязал, ще махна обявата за тази, разбира се.

 

Поздрави на всички участници в темата   :cheers2:

Редактирано от therealbadmadafaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Абе въпреки, че си ми харесва, като разбрах, че другата я има и се продава, за около 10 секунди почти се ядосах, че направих цялата "врътка" с боята (след като тази беше напълно "готова", чак тогава намерих въпросния Аркейн :(), защото може би това я е направило (почти) непродаваема, но в крайна сметка реших, както вече писах, че може на точно тази да и е съдено да си е моя (с което също съм ОК, но нищо не пречи да си стои обявата докато не изчезне този Аrkane)... :)

Редактирано от therealbadmadafaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.