Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

Вариантите са много. Това, което ми хрумва за момента е, че вероятно при експорта избираш грешни аутпути понякога. Другия вариант е да е просто бъг - казвам го защото при Cubase 4 има такъв проблем понякога.

 

Трябва да дадеш подробна информация какво точно правиш преди експорта и по време на него, щото тая картинка не дава никаква представа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мерси,ще ги провея тия аутпути и путпути :greenangel: ,по вероятно е наистина да е бъг...

Редактирано от sardaesox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодарско много ,проблема се оправи ,не знам кога съм бъзикнал аутпута да е на стерео вместо на аут>таскам стерео,но всичко е от там!Кой знае кога щях да го забележа ако не бяхте ме насочили къде да търся :thumbs_up:

Редактирано от sardaesox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз пича го разбрах какво иска да направи,как да запише барабаните.В момента нямам инсталиран точно този софт ,но имам Groove Agent ,който е на същия принцип.Пробвах по няколко начина да запиша трака при положение ,че съм пуснал плъгина на самоход и не се получаваше.Стана ми интересно и се порових още малко!!!И така намерих скрити настройки в плъгина от които работата стана.Там пише така:MIDI OUTPUT-и си избрах опцията RECORD TO FILE.Не ми се рови оп дисковете да инсталирам другите барабани за да проверя и там как стоят нещата,но не е зле да провериш за скрити настройки.Под скрити имам предвид такива които не се виждат върху интерфейса на модула,а те просто се намират в някое ъгълче и върху някое надписче ,където въобще не си очаквал да има някъкви опции,Специално на Groove Agent се намират върху самия му надпис,но само ако цъкнеш с мишката можеш да разбереш ,че го има.Ако съм бил полезен по някакъв начин ще се радвам.Чао :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става дума колко ти разпознава системата като тотал, а колко от тях ще ти позволи да ползваш за една програма!

 

Чесане на езици!

Има си /3GB switch който се пише в boot.ini и позволява да се allocate-ват максимум 3гб памет на приложение.

 

http://www.microsoft.com/whdc/system/platf...PAE/PAEmem.mspx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, пиша си песничка в guitar pro. Експортвам си я в midi. Правя нов проект в кюбейс, импортвам мидито и искам да накарам еди кой си трак да звучи като еди кой си инструмент. Тоест примерно си пиша китара и в кюбейс искам да звучи с някакъв оувърдрайв и т.н.

Как става тоя номер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С ВСТ. Примерно Cakewalk TTS-1. В него има всякакви инструменти. Разбира се, качеството е повече от отвратително, но няма да намериш добра китара. Всъщност имаше една, ма не се намира из "нашите сайтове" а е към 300 евро, ма в момента не се сещам името й (тая дето имаха от същите български гласове).

 

А и винаги е най-добре да ги изсвириш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical:

Ако питаш дали може да работиш с програмите с вградена звукова карта - в общия случай - да.

Трябва да се конфигурират програмите правилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.