Jump to content
Българският форум за музиканти

Midi педалиера може ли директно да управлява Bugera 333xl infinium


mita4eto1977

Recommended Posts

Миди контролера може да се вгради в ампа като ъгпгрейд или да бъде външно устройство.

 

Щом казваш, че искаш да е универсално е добре да бъде външно устройство.

 

Дали ще командва самия футсуич или ще е закачено само за кабел от футсуич това не е важно в случая.

 

Подкарвал съм 2 такива устройства с модули от наш съфорумник - един вграден и един външен, но беше преди доста години.

Възможен е нов експеримент с кита на ТТ  Kit Midi Channel-Switch.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е ако правилно съм разбрал : Фусуйча като натисна примерно клийн канала пуска някакво точно определено напрежение по управляващият кабел и го държи или е само импулс ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може лесно да си отговориш сам - като натиснеш футсуича и задържиш, пробвай да натискаш и другите - нищо не се случва.. импулс ли е според теб?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продуктите на RJM са точно за подобни случаи - предоставят цялостно управление на усилватели, ефекти и други миди устройства.

 

 

 

http://musicdivision.bg/index.php?route=product/search&filter_name=rjm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напрежението е постоянно значи така ли??? Не мога да си отговоря сам,съжалявам!!! Уважавам знаещите хора но не мога да разбера защо ми е въпросния ТТ кит ? Ако знам принципа и напреженията които управляват ще си го направя и сам.Грешка! Ще пробвам и ако е сполучливо ще споделя с всеки който го интересува.Нали затова си пишем от дни по въпроса.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да си го правя сам по-скоро искам решение с крайна цена за труд.
Ако знам принципа и напреженията които управляват ще си го направя и сам.

 

Съвсем се обърках... 

Кога ще решиш какво точно искаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не исках да кажа,че ще хвана поялника! Исках да кажа,че няма да се купува нещо и евентуално да се преправя и натамънява,а някой ще го изработи.Ако съм Ви объркал се извинявам!Чаках да се появите в темата, та какво е вашето решение с крайната цена?тел.0878667948 Димитър

 

Редактирано от mita4eto1977
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ставате смешен, а това наистина е за съжаление!А какво точно искам е написано в първия пост!

За мен темата е приключена! Благодаря на всички!

Редактирано от mita4eto1977
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги се радвам, когато получавам доказателство за правилно взето решение.

Една цена не се определя само от паричната стойност.

Лишаването от квалификация е начин да се отговори по подходящ начин на определени хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отношението на търсещия е крайно странно (всъщност явно странното е нормално за нашите географски ширини).

 

Няколко пъти се променя заданието, след като получи достатъчно хинтове и вариации как да се подходи  (за което никой не беше длъжен да го прави), очакванията са да му се обади някой по телефона с оферта ..

 

+ 1 за подхода на инж. Манов 

 

п.с.  mita4eto темата ти беше полезна, припомних си някой решения които бях подредил в "wish"  списъка ми за личния ми лайв риг и леко промених приоритета им

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто питащия няма Бугера,а процесор.Ако имаше щеше да си боцне китарката директно и толкоз.Предполагам пита за да е спокоен,че ще може при евентуална покупка да ги ползва и двете.Може и да бъркам нещо,но за какво по дяволите искаш да управляваш ампа не от футсуича,а от друго място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не ходиш на уроци при Lord Of The Dance. :)

 

Купуваш МИДИ педалиерка, рак проц, амп. Навързваш всичко и сменяш едновременно с едно копче - клийн канал на ампа+хоус от проца; драйв канал на ампа с EQ от проца; лийд канал на ампа с дилей от проца; и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема с желанията ми е решен:http://www.voodoolab.com/controlswitcher.htm  намерих дилър в Гърция и всичко се нареди! Човека е много приятен и се комуникира лесно с него.Цените са примливи ако в Щатите е 100 долара при него е 100 евро. Представител е и на други марки ако някой иска ще му дам линк или контакти с човека. Най-големият плюс е че съпругата му е българка!!!Поздрави на всички и благодаря за времето и вниманието което отделихте на темата!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.