Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими басисти


assoass

Recommended Posts

Joey DeMaio от ManOwaR е моят любимец :) Най-големият симпатяга, за който можете да се сетите. Уникално чувство за хумор и, разбира се, невероятни изпълнения на сцената. Ако свирех на бас, щеше да ми е идол :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един такъв кретен Stig Pedersen се казва. Едва ли е най-добрият басист, но мен ме кефи тоя изрод, да не говорим, че не знам много басисти, които свирят на двуструнен бас. Цялата банда е уникална!!!

 

 

http://pics.data.bg/albums/7925/album/5ee3...017d54a14/dadb2

http://pics.data.bg/albums/7925/album/9264...05086f34e4/dadb

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Отговорено (Редактирано)

picture1t.jpg

lelandbucharest150.jpg

Даааа много ми е любим тоя... а и 100 процента в един или друг момент сте го слушали... Leland Sklar се казва и е предимно студиен музикант с участие в над 2000 албума дедо ви Гандалф

Редактирано от billymilano
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Alex webster от Cannibal Corpse ето прилагам и едно видео =>>

Също така симпатизирам на няколко момчета от youtube.com :hysterical:

и разбирасе Steve Digiorgio

Редактирано от Necrophagist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми е виновника да ми се случи басченцето<3 иначе както съм писала вече идолът ми за свирена е Харис от Мейдън :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^^ мда, Стив Харис е несравним просто. Като се зарибих по метъл исках да свиря на нещо, като се зарибих по Мейдън, исках бас :punk_guitar: . Така че Стив Харис :greenangel::):)

Редактирано от robtrujillo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам много ма повечето басисти са кофти музиканти.

Та от новите дето не им знаем парчетата на изуст не са сещам да сам пускам да слушам самостаятелан албум на басист освен на

Richard Bona. А за пичовете дето си падат по Victor Wooten май си нямат гадже. То по голям циркаджия от тоя скоро не бях виждал.

А и в родния ми град още началото на 80 години имаше двама пича дето свираха Double thumb доста добре така че тая свирня е доста демоде даже в BG.

 

Ако се обиди някои басист предварително се извинявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.