Jump to content
Българският форум за музиканти

Една поучителна история за :


Recommended Posts

Това, което правиш също не е етично!

 

Ако аз направя неволна грешка и потърпевшият я открие - бих искал да дойде първо при мен. А в случая темата е пусната не от прекия потърпевш.

Вижда ми се много некоректно!

 

Аз също съм пускал подобна тема, както и китаратапешо, на чак след като видяхме, че неколкократните разговори не променят нищо. И от първо лице!

 

Влад

 

п.п.

Типично по български - "Виновен до доказване на противното"...

В.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 41
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

неволна грешка

:godbless::blink::)

Добре, явно не искаш да разбереш какво говоря!

Успех с усилвателя!

 

Влад

 

п.п.

"преди точно година се прееба амп-а и потърсих помощ от метълхамър-а.Тогава той ми препоръча Балев. Усилвателят си заслужава и АКО наистина причината е немарлива и бързо отметната работа, то тва говори само лоши работи. ше се опитам скоро да мина през София и може би ще се срещнем с гусин Балев."

Очевидно собственика не е убеден във вината на "гусин Балев"!

Но ти си...

Редактирано от Vlad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля 4е неумесно плюете Балев които го познава ще ви каже и относно нещата които прави сьщо са на високо ниво а за тези които не знаят схемите на неговите усилватели са от (vox,marshall,fender)бустерите на сеймор дьнкан сьщо са правени,сглобявани от него след което ги пращат в щтатите за контрол преди пазара.Така че за какви умишлени грешки говорите вобше аз мисля че с ваште 100 или там 200 левчета изобщо са му без значение .ивиняваите ако някои сьм засегнал но просто познавам човека и знам какви неща може да прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще се изкажа, че MetalHammer е много съвестен и знае перфектно какво прави. Никога не би тръгнал да говори просто "ей така" срещу някого. При това съм на мнение, че той е изключително компетентен в областта на ламбите и знае много добре за какво наистина става въпрос. Затова г-н Балев трябва да си извади сериозни поуки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням тук във форума има тема с една много дълга и много поучителна история за магазин "xxxx". С мнения от първо лице.

 

Това, което ме смущава в настоящата тема е:

1. че е пусната не от потърпевшия.

2. Не е потърсен въпросният господин за изясняване на случая.

3. И след всичко това, но може би най-вече, ме притеснява презумцията "Виновен до доказване на противното"!

 

Влад

 

п.п.

Мисля, че всички трябва да си извадим сериозни поуки!

В.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един познат, дето братовчед му ходил във Виена и гледал как едни ядат торти в сладкарницата - много вкусни били!

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще се изкажа, че Аксе е много съвестен и знае перфектно какво говори. Никога не би тръгнал да говори просто "ей така" за торти. При това съм на мнение, че той е изключително компетентен в областта на тортите и знае много добре за какво наистина става въпрос. Затова г-н Лучано трябва да си извади сериозни поуки.

 

п.п.

Въпроса дали темата трябва да се изтрие или да иде при проблемните е спорен явно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да ходите да посвирите малко или е по-приятно да си почесваме езиците? :D

 

Темата я затварям - когато има налице информация и развитие по нея - пишете ми едно ЛС и ще преценя дали да я отворя пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.