Jump to content
Българският форум за музиканти

Готин бекинг трак........


Recommended Posts

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Update -click

Сега би трябвало да е наред.

Да, наред е и още как, много прецизно и много на миасто супер идеино е .. :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блааа. Т'ва само за психопати, от'де го извадихте? Аз не мога да го слушам, камо ли да свиря отгоре му... :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бисере,евала за бекинг-а :D !Поклон и браво на всеки,който е поджемил върху него-всички звучаха супер яко и уникално :headbang::headbang::headbang: .Ето и моето "ср*но на метено" творение,повлияно от пукането във връзката с БГ през Скайп тази сутрин!

 

Contusion Fusion

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко :D:headbang:

 

И варианта на Делиан е страшно готин :headbang:

 

п.п.Другата седмица ще пусна един бавен блус трак с леки джаз отклонения.Идеален е за чесане красти :headbang: (аз поне много обичам блусарии)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бисере,евала за бекинг-а :D !Поклон и браво на всеки,който е поджемил върху него-всички звучаха супер яко и уникално :headbang::headbang::headbang: .Ето и моето "ср*но на метено" творение,повлияно от пукането във връзката с БГ през Скайп тази сутрин!

 

Contusion Fusion

 

 

Владо

:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: Но Владо е северозападниат ваздушен дух които влитае в пространството .....

напред и устремен ..............евала ....... не човешки неща изсвириаха всички :headbang::headbang::headbang::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да кредитирам "виновника" за отличния ми звук,моят верен тон-филтър режисьор-манипулатор и продуцент Кюфтето.Ето я и нея в акция,наблюдаваща микса:

Da_Ball.jpg

 

Владо

 

П.С. Тя работи изключително и само за мене :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах и аз си имам вдъхновител обаче е ротвайлер:singer:) И тъй като вече метеното не е толкова метено :) се пресрамих и аз да участвам... :) Току що го метнах в gmaila папка Телериг - с име " Telerig-Jam 2" трябваха ми три дни да посвиря обаче за да не се излагам много :bravo::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах и аз си имам вдъхновител обаче е ротвайлер:bravo:) И тъй като вече метеното не е толкова метено :) се пресрамих и аз да участвам... :) Току що го метнах в gmaila папка Телериг - с име " Telerig-Jam 2" трябваха ми три дни да посвиря обаче за да не се излагам много :band1::singer:

И аз обичам кучетата много,но тук за съжаление различните жилищни сгради имат ограничения за домашните любимци и за това Кюфтето беше осиновена и назначена за музикален партньор и изпълнителен продуцент :) Много готино свирене,Телерик!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да подмина без внимание начинанието на моя приятел Бисер.

Ето ви и варианта ми:

 

http://geoalexiev.tripod.com/sitebuilderco...erfiles/jam.mp3

Редактирано от Geo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гео , много идеино , много си просвирил не че преди не свиреше но разликата от преди е огромна :):):D

 

 

Telerig - много ударно си боцнал ма много кратко бе........... пусни още малко

 

инак иако свирене

 

Бравос :inlove: :inlove: :inlove: :):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз обичам кучетата много,но тук за съжаление различните жилищни сгради имат ограничения за домашните любимци и за това Кюфтето беше осиновена и назначена за музикален партньор и изпълнителен продуцент  Много готино свирене,Телерик!

 

Да си имаш животинка е страхотно наистина :inlove: , ако някой каже как се слагат снимки тука ще боцна и една на Роналдо да се изгъзарея :D

 

Telerig - много ударно си боцнал ма много кратко бе........... пусни още малко

 

инак иако свирене

 

Много се радвам, че ви хареса :D:) ...ама дотам ми стигнаха силичките - за три дни по 2 часа свирене след работа толкова можах да измъдря...пък че не можах и да си го изсвиря туй е отделна работа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност пробвах да си тегля файла от гмайла днес ама нещо не се тегли целия - по принцип трябва да е 4,5 мб някъде не знам при вас как се дърпа... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.