Jump to content
Българският форум за музиканти

Един голям дзвер - Джеф Лумис (nevermore)


bulby

Recommended Posts

Ем то Моцарт на 5 годинки е написал първото си произведение, ама аз са кво - да си изхвърля китарата ли :D Ще джангъря и тва си е :guitar:  :lol:  :guitar:  :lol:  :guitar:  :lol:

Няма да е голяма загуба :D :D :D

 

А сега сериозно:

Всъщност ако трябва да съм честен това не ми направи някакво сериозно впечатление!

А трябва, всъщност е почнал дори по-рано, на 5 или 7 е написал първата си соната или нешо такова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станислав Хвърчилков (за първото име не съм сигурен).

Мда, аз по скоро исках да кажа че нямам намерение да се комплексирам от това че еди кой си на моите години бил по добър. А то при тия освен много свирене си има и доста талант и желание/хъс за свирене. Много хора почват да свирят от 5 годишни, ама малко стават много добри и продължават да се занимават с музика.

Тоя пич еверно е вери гууд,но Хвърчилков(верно му е 1вото име),след като го видях на живо как свири ме фърли у боба(аз му "подгрявах").

Трябва да знаем какво са правили тези хора на тези години,за да се мотивираме. Искаме да сме добри, но винаги гоним някой търсейки своя път.

...След оня концерт в Триадица цялата ми група се нафирка че сме били свири добре,а аз пих кола че съм моо назад са материала. И реших да дърпам.

Такива хора трябва да се вземат като пример,според мен.

пс.АХЕ,много сори за оффтопика,но смятам че трябваше да го кажа.

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем то Моцарт на 5 годинки е написал първото си произведение, ама аз са кво - да си изхвърля китарата ли :D Ще джангъря и тва си е :guitar:  :headbang:  :guitar:  :rolleyes:  :guitar:  :D

Няма да е голяма загуба ;) ;) ;)

 

А сега сериозно:

Всъщност ако трябва да съм честен това не ми направи някакво сериозно впечатление!

А трябва, всъщност е почнал дори по-рано, на 5 или 7 е написал първата си соната или нешо такова...

Що пък мен цитираш? Аз говорех за китариста на nevermore, че хич не ме впечатли с това което е изсвирил.

Но ако гледам сега ме кефи много :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук запис от едно негово изпълнение, с което на 16 годишна възраст :exclaim: печели конкурс за китаристи.

http://www.jeffloomis.com/sounds/jeff-16.mp3

Страхотен е. Влиянията определено лиат и не откривам особен собствен поерк (лично мрение), но техниката му е убийствена. Браво! :headbang:

 

Angermeans , моля, прати ми на РМ откъде мога да си сваля още нещо, че ми е интересно, а? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле, но определено не е моят стил музика. Иначе тези Nevermore преди май се казваха Sanctuary и са продуцирани от Dave Mustainе. Въпреки че са от Seattle определено нямат нищо общо със сиатълската музика (Pearl Jam, Nirvana etc.). Не са избрали правилния стил ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бих казал нищо общо, усещат се тук там разни влияния, особено в предпоследните 2 албума :D

 

Пък и Jim Sheppard (басистът) навремето е свирил заедно с Джери Кантрел т.е. бил е за кратко време част от това, което е щяло да се превърне в най-любимата ми група вовеки веков :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alice In Chains rulzz!!! :) И аз ги харесвам много. Между другото те са и най-метално звучащата измежду сиатълските групи. Иначе Jerry Cantrell за мен e един от най-добрите съвременни китаристи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе тези Nevermore преди май се казваха Sanctuary и са продуцирани от Dave Mustainе.

Но Джеф Лумис не е свирил там. :D Само вокалът и басистът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.