Jump to content
Българският форум за музиканти

Като сте почнали с клиповете...


Recommended Posts

Ами като сте почнали с клиповете ...ето нещо и от мен ...Това е една стара история...Сами ще видите...

Един опит за направа на видеоклип + репетиция в едно варненско студио...

 

 

 

ето линка :

 

 

 

П.С : Да живее Васко (оператора) :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С : Да живее Васко (оператора) :godbless:

Тъкмо се чудех защо ми изглежда така адски познато това място и се оглеждах да го видя зад пулта, а той къде бил ... :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като сте почнали с клиповете ...ето нещо и от мен ...Това  е една стара история...Сами ще видите...

Един опит за направа на видеоклип + репетиция в едно варненско студио...

 

 

 

ето линка :

 

 

 

П.С : Да живее Васко (оператора)  :)

останах изненадан от приятното изпълнение! страхотно е.....за 3-ти път го пускам вече :( не знам само....стана ми някак тъжно, защото гледам че пише че е тъжна история, а и началото и края някак са така направани - много емоционално въздействат

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като сте почнали с клиповете ...ето нещо и от мен ...Това  е една стара история...Сами ще видите...

Един опит за направа на видеоклип + репетиция в едно варненско студио...

 

 

 

ето линка :

 

 

 

П.С : Да живее Васко (оператора)  :)

останах изненадан от приятното изпълнение! страхотно е.....за 3-ти път го пускам вече :) не знам само....стана ми някак тъжно, защото гледам че пише че е тъжна история, а и началото и края някак са така направани - много емоционално въздействат

Радвам се че ви се харесва . Записвано е отдавна , преди година , две ...А другото са архивни кадри отпреди близо 4 години ...

Историята е тьжна защото това момиче ми разби сърцето ...сигурно сами сте се досетили . Но и аз малко съм прекалил с тъгата по нея.....както и да е...

Групата ни постоянно се променя откъм вокали , все още нямаме и официялно име , с две думи свирим си за кеф , предимно кавъри ....

 

П.С : Имам още неща записвани в репетиционната при Васко :D

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като сте почнали с клиповете ...ето нещо и от мен ...Това  е една стара история...Сами ще видите...

Един опит за направа на видеоклип + репетиция в едно варненско студио...

 

 

 

ето линка :

 

 

 

П.С : Да живее Васко (оператора)  B)

Браво браво ! Хвала на такива хора.Добро дайе може да го поразпространиме и по други сайтове .Браво!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Историята е тьжна защото това момиче ми разби сърцето ...сигурно сами сте се досетили . Но и аз малко съм прекалил с тъгата по нея.....както и да е.....

Тая мацка малко мяза на Зона Замфирова :inlove: ;) Наздраве момци не е лоша баладата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента и на мен ми хареса. И клипчето е идейно, прекалено е тъмно на места, но... оценявам бюджета, с който е заснет :D И кадрите в началото и края са много добри. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.