Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся самозалепващо медно фолио за екраниране.


Recommended Posts

Търся самозалепващо медно фолио за екраниране на STRAT. Намерих самозалепващо алуминиево фолио но то на практика не поднадлежи на запоянане в домашни условия. Съгласен съм и медното фолио да е на ролка и да не е самозалепващо, тогава с двустранно тиксо ще го зялепя. Кажете ми къде мога, в кай магазин да отида и да си купя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някъде из раздела за ремонт бяха казали един тарикатлък за алуминиевото фолио - завиваш върху него един винт с шайба и запояваш върху шайбата. Евала на тоя дето го е измислил :lol: Къде се продава самозалепващо алуминиево? И кви пари? Че и аз скоро ще се занимавам с екраниране :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде из раздела за ремонт бяха казали един тарикатлък за алуминиевото фолио - завиваш върху него един винт с шайба и запояваш върху шайбата. Евала на тоя дето го е измислил :cheers: Къде се продава самозалепващо алуминиево? И кви пари? Че и аз скоро ще се занимавам с екраниране :)

Да, аз го бях споменал :) Но не е задължително да запояваш, просто слагаш проводника под шайбата и затягаш. :)

Иначе медно фолио има на ролки в Конрад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти като офтопик:

 

В белите държави продават медно самозалепващо фолио на ролки в магазините за градински и овощни принадлежности. Залепва се като пръстен на стъблото на дърво за да не се катерят разни гъсеници, гъгрици и прочие бабалюги - нещо не ги кефи и не минават през него. На мен са ми носили такова от Щатите и освен че е 3-4 пъти по-евтино от "специализираното" фолио на Stuart-McDonald няма други разлики.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bigjav - това е голяма верига магазини за електроника - http://www.conrad.com/

В София се намира на първата пряка вдясно на бул. Ботев като тръгнеш от кьошетата.

 

разбойник - thumbs_up.gif

А някой да знае онлайн магазин за градински принадлежности, който доставя до България? :cheers:

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да знае онлайн магазин за градински принадлежности, който доставя до България?  :cheers:

Практикер, Мосю Бриколаж но нямам кола за са отида до тях.

 

Самозалепващо се алуминиево фолио има на Плиска в един магазин:

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=4f64015e...&oName=&oType=9

където се пресичат Галилео Галилей и Коперник. Така и така ще се дават пари поне за нещо хубаво.

Редактирано от a_panov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже работя с всякакви чешити фолия, зареждам от фирма "Микро Асу".

Намира се на кръстовището на Сливница и Хр.Ботев , почти на ъгъла на Сливница.

Имат тънко и малко по-дебело от тънкото алуминиево фолио, както и медно.

Само за цената не се сещам в момента :) . Дано съм помогнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Микро Асу" на кръстовището на Сливница и Хр.Ботев

как да не си помогнал? Помогна на всички. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз питах за адреса на магазина със самозалепващото алуминиево. Иначе кажи и с медното как стоят нещата като се върнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МИкКРО АСУ са мега тъпи. Майка им ___ проста, тъпа!!!

Аз им говоря за МЕДНО ФОЛИО, а една пача по телефона:

- ДА...

- ОК...

- Имаме медно фолио 75 микрона самозалепващо се!!!

- Имаме гланцово, имаме матово, имаме това което търсите.

 

Обяснявам и, такова фолио като алуминиевото, домакинското, дето се печат кокошки с него само че от мед.

 

Бия сутринта път до Ботев и Сливница, то се оказва че имат пласмасово (PVC) с цвят на мед и точно такива десени дето са ми обяснили, се едно че е полирана мед или матирана мед.

 

Днес съм в лошо настроение то тая офцъ заспала дето ме накара да ходя през половин София. Даже и наистина да имат медно фолио, повече при тях няма да ходя.

 

http://forum.muzikant.org/index.php?act=ST&f=2&t=15945

Редактирано от a_panov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.