Jump to content
Българският форум за музиканти

Неравноделен Рок


baitanas

Recommended Posts

Насоката в която експериментирам е неравноделен рок. Видях, че идруги съфорумци имат подобни неща и реших и аз да споделя нещо.

Кликни тук!

Всякакви мнения и коментари са добре дошли!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра е идеята, само малко началото е неубедително, като че ли разклатено и от там леко се усеща някаква неритмичност. Другото е добре. Иначе като цяло един съвет мога да ти дам, който обаче е по-скоро стилистичен и въпрос на вкус. Има места, на които ритмиката върви доста време "така-така-таката", което си е ръченица и малко омръзва. В 7/8 могат да се правят ритмични разнообразия, които вие между другото правите, но на мен лично би ми харесало ако са още повече и на повече места от парчето да се дроби различно, така че да не става цикъл. Но това е критика за почти незначително нещо, не е негативна, по-скоро предложение за вариант. Като цяло хубаво парче, много уважавам неравноделните ритми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми хареса.Това по принцип си е песен нали,ше има вокали ала бала...?заради много бройните повторения го казвам.с Глас ше стане може би на шес.Колегата по горе е много прав за ритъма,може и по разнообразно да е.

Абе и набивките на барабаните на места са яко death-ски :rolleyes: каточели млако се ритат с концепцията..може би,но пък си звучат много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи приятно.Само жиците ми идват малко множко,ама не може да угодиш на всеки! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Плаче за вокал и клавир, за да се понапълни там, където звучи малко празно. Иначе е яко, а на мен неравноделни неща, правени наскоро рядко ми харесват :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата със набивките мнгоо ме кефи! иначе трябва да се рабоооти доста май :hysterical:

 

 

И ако можеш да го качиш някъде другаде, че...

 

ИМА ВИРУС НА САЙТА!!!!!

Троянче :huh:

НОДА го хвана в момента в който зареди, ама все пак си направете един скан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е идейно. Привлече ме с думата "неравноделен". :offtopic-001: Е, аз нямам някакви претенции към разнообразието в нацепването, но както бе казано - въпрос на вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.