Jump to content
Българският форум за музиканти

Кабинети


One_Voice

Recommended Posts

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хаха, това е най-интересната снимка на китарен кабинет, която съм виждал. :bravo: Иначе струват докъм 500лв Behringer кабовете, BG412H и BG412F специално са по 480лв, а BG412S е незначително по-скъп. (това в Динакорд)

 

Bobalan примерно ми каза, че само кабинетът (голо дърво - без говорители, без тапицерия) излиза към 400лв. Така че има сметка в кабовете на Behringer. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опаа грешка :wall: :wall: :wall:

 

BEHRINGER

ей тва е вече истинското

Редактирано от One_Voice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Trysth: що да даваш 480 кинта за беринджър като за 499 вземаш (с риск да стана банален вече :) ) Randall кабинет от RX серията. Тук можеш да видиш наистина какви са цените...

Атова е кабинета. само че този е с текстил отпред, а другия е с метална решетка.

p40595h-28fc125c1b22bad7067c3fa6cd1ae8ca.jpg

говорителите са Randall Jaguar speakers... :think:....

 

Беринджър??? :stop:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорители Фендер

-макар че пише Фендер на тях,като правило се произвеждат от еминенс и йенсен - по порьчка от фендер(по правило ако не пише йенсен - значи са от еминенс)

затова и имат коренно различен звук от селешьните - дето се ползват от маршал

( като изключение има и фендер комба сьс селешьн - но са малко)

за тези от 100 лв - не знам - има вероятност вече да има и китайски фендер говорители - предполагам че фм серията усилватели , произвеждана в китай,

се захранва с китайски говорители - няма логика да пренасят с кораби говорители от САЩ

виж колко струва цялата колона в РФ

4х100 = 400

за кутията поне 200 - 600

не вярвам да има смисьл да си правиш сам-ако готовата фендер ФМ колона ти е 700 лв например(дори и да е 800 - пак не си заслужава)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, това на Randall наистина си е оферта! Не знаех че са толкова евтини. :headbang: Ще си правя full stack май. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на това: "

МОЛЯ, ИМАЙТЕ ПРЕДВИД, ЧЕ ОБЯВЕНИТЕ ЦЕНИ ВАЖАТ ДО КРАЯ НА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ!

и това:

  ОТ 01.11.2006 ЦЕНИТЕ НА ВСИЧКИ ПРОДУКТИ ЩЕ БЪДАТ ПОВИШЕНИ, ПОРАДИ ВЪВЕЖДАНЕТО НА Т.НАР. ПРОДУКТОВА ТАКСА (Наредба за изискванията за пускане на пазара на електрическо и електронно оборудване и третиране и транспортиране на отпадъци от електрическо и електронно оборудване, обнародвана в ДВ бр.36/ 02.05.2006)

на сайта на фактор..... не знам какво да кажа.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА, но ако "паднат" границите се предполага, че ще отпаднат и митата и цените пак ще си паднат - или на сегашните цени, или на по-ниски?(и аз не съм сигурен)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, веднага ще го измислят, ами че те ако се лишат от митата не могат да вържат бюджета по никакъв начин. Я ще е екотакси като при колите, я кой знае какво. Още по-голям ще го забият. И квадратен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.