Jump to content
Българският форум за музиканти

Фендер Теле


bras72

Recommended Posts

Не знаех че VSC се захранва от батерия. Следователно, адаптерите са пасивни?

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пичове ,в демото тук 

,не можах да доловя онзи изразен булсарски мек звук на американския телекастър ,дано поне не звучи по зле .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се хващай на ревюта в ютюб, особено с толкова ниско качество на звука. Китарата, която си поръчал, изглежда много добре, всъщност, дори и да не оригинално Фендерско Теле, каквото си искал в началото. Имай предвид, че и стабилна част от тона на китарата се крие и в самия гриф, не е само дървенията в тялото. Може да се окаже, че грешката е в добра посока. Драсни някой ред, когато пристигне при теб, и я разтъркаш :)

Поздрави, Жоро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте ,да изтупам темата :)

Първо искам да благодаря на ciriljhonson ,всичко което беше написал се потвърди на 100%.

Значи вида на китарата беше доста занемарен,абе освен одраскванията самата китара си беше мърлява .Продавачът не си беше направил трудът дори да я поизбърше, което мен ме подразни.Самата китра си е BLADE и само грифът е телекастерски .Шумът от адаптрите беше повече от колкото очаквах  и като цяло китарата не ми беше удобна ,-струните бяха високи ,самите  те   бяха доста стари и G нямаше как да звучи вярно ,абе разочарование ! Самия звук не беше лош имаше си плътност ,състейн но не беше това което очаквах .Продавачът беше направил описание,но се хванах за това ,че заглавието на обявата е подвеждащо ,защото на практика това не е фендер телекастер от 1993 година и от ebey ми уважиха възражението .Сега китарата пътува обратно към Манчестер и се надявам всичко да мине благополучно и да си върна парите .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лек оф топис и от мен.Споделям мнение без да давам "акъл".Имал съм късмета повечено китари да си ги купя нови и прецизно избирани и от реномирани западно европейски магазини.Имам и възможността постоянно да посещавам такива и до днес.С китарите в които е вложен ръчен труд намирам чусвителни разлики в еднакви модели(дори цветове) и от близки дати на производство.Не съм против изписването.Но за мен е риск.Особенно за скъп инструмент.Успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.