Jump to content
Българският форум за музиканти

Злият Ангел


adXok

Recommended Posts

Снощи от едно миди избацах тва гениално според мен парче от дет метъла.

За Палиев и другите барабанисти, басисти... но не и за китаристи, да спомена, че съм го бацал САМО И ЕДИНСТВЕНО на Reason 3.

Китарите са уй-жасни!

Използвах само единични семпли от Reason 3 за барабаните и баса и от класическа китара с метални струни за "китарата", като я прекарах през скриймъра и поджиджавках едно-друго.

 

Смятам барабаните станаха... и баса... и бахура! :)

 

Тук иде реч да кажете справям ли се със звука!

Смесвам и миксирам на слушалки от 29 лева и на колонки с яйцевидна форма 15 лв. Инструмент - мишка и пишка! :)

 

Айде да ни е честито:

 

God_Of_Emptyness

 

П.П. Аре ако някой има 7-струнна ел. китара с ръчка (флойд) да свирка, че от 10 години вече му се точа на това парче.

Да му сложа ли и моите вокали!?! <_<:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май си прав, по-добре да ги няма тия т.н. китари.

Ако искаш направи един микс с барабани и бас само и аз ще се опитам да довърша останалото. Ех, Морбид Ейнджъл още са ми присърце и то много! :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пич, вземи поспести вече най-накрая някакви пари и си вземи едни китарка бе, не вярвам да е толкова зле положението, че вече толкова години да не си купиш дори и най-смотаната електричка? Баси и фленджъра... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът не е в спестяването на кинти... а в страничните разходи. Само наема на месец ми е 300 лв.. Иначе досега ехе... и китара и усилвател да счм си купил, че даже по 2! :unsure:

Но поне живея нашироко и ми е гот, кат аз си искам.

 

Абе то китари ще има в скоро време, дайе 3 и бас... проблемът е че няма да ми се свири. Освен в събота или неделя.

 

Иначе по темата...

Ако сложа мултисемпълни барабани и бас... нещата по това кавър-гавърче ще станат убийствени. It's just the beginning (death metal compilation).

Леле ако се върнат годините на Morbid Angel, Carcass, Massacra, Cannibal Corpse... :huh: Ех, младини :P

 

Аве как мислите че ще реагира една потенциална публика, ако се свири много разнородна музика от една банда... Примерно имам електро-фънк парчета с откорвен клубен ритъм и счщевремено, яка жица...

Честно казано не се осмелявам да пускам работи с мои вокали, щото на който и да съм ги пускал досега все казва, че такава песен не може да има!? :D

 

Дано да се съберем тайфа да свирим авторска музика, ама без барабанист...

На мен барабаните са ми слабост и не мога да си представя друг да е а тях, а аз не искам да свиря барабаните. Затова барабанистът ни "ще е от Тайван"... поне така пише на частите му... на повечето! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.